Привітання від директора з Днем працівника сільського господарства!

Дорога коледжно родино,

    Вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства! Усі ми дотичні до цього свята, оскільки ми готуємо кваліфікованих фахівців аграрної галузі. Із нагоди нашого професійного свята бажаю всім успіхів у праці, енергії, здоров’я міцного, нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива. Тепла і затишку вашим родинам та Божого благословення.

З повагою

Директор коледжу

Ігор Тринів

100-річчя ЗУНР

 

 

 

      У листопаді 2018 р. виповнюється 100 років від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки, а в січні 2019 р. – 100 років від часу підписання Акту Злуки ЗУНР та УНР.  

       1 листопада 2018 року,  з нагоди знаменної для українців дати, студенти  гуртожитків №1 та №2 спільно з вихователями Базюк Г.М., Лисак М.Р. провели виховну годину «Нам злуку дарував Господь». Мета заходу – виховувати патріотичний дух студентів та учнів, любов до народу і своєї історії.

      У Львові відбувся «Листопадовий чин»: у ніч із 31 жовтня на 1 листопада 1918 року українці перебрали владу на себе, а 9-13 листопада проголошується Західноукраїнська Народна Республіка, приймаються відповідні нормативні акти й так далі. Дмитро Вітовський – сотник легіону Українських січових стрільців, один із організаторів «Листопадового чину», згодом – державний секретар військових справ ЗУНР.

        Студенти ознайомили мешканців гуртожитків з історією створення Західноукраїнської Народної Республіки, перебігом подій та історичними постатями.

  

Ми повинні пам’ятати, що шлях у майбутнє завжди лежить через минуле.

 

 

 

Лабораторно-практичне заняття по професії «Кухар» ІІІ розряду

 

 

 

        17 жовтня 2018 року під керівництвом викладача Базів О.М. було проведено лабораторно-практичне заняття з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» на тему «Проста нарізка овочів».

    На уроці учні групи К-11 продемонстрували свої знання та вміння щодо нарізки картоплі часточками, соломкою, брусочками, кружальцями та іншими їх видами.

  

Засвоєні практичні навички необхідні для подальшого професійного навчання.

 

 

 

Довгоочікуване відкриття спортивних майданчиків з штучним покриттям

 

 

 

     

      Пріоритетами державної політики у сфері фізичної культури і спорту є забезпечення розвитку інфраструктури фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та відпочинку населення. Реалізуючи президентську політику,24 жовтня 2018 року відбулася урочиста церемонія відкриття на території міста Рогатина довгоочікуваних спортивних майданчиків з штучним покриттям.

      Підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів області є одним із першочергових завдань очільника Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Романовича Гончарука, за безпосереднього сприяння та участі якого і відбулася ця знаменна подія на території міста.

     Депутат Івано - Франківської обласної ради, директор Рогатинського державного аграрного коледжу Ігор Васильович Тринів реалізував свою передвиборну депутатську програму,  доклавши левову частку організаційних зусиль для того, щоб громадськість міста Рогатина, зокрема молодь, мала достойні умови для занять спортом під відкритим небом.

   

     Чотири роки поспіль передбачалося спорудження на території міста спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Але тільки команда голови міста Сергія Степановича Насалика у тісній співпраці з депутатом обласної ради Ігорем Васильовичем Тринівим та за сприяння Олега Романовича Гончарука впродовж одного року довела справу до логічного завершення.

      Під час урочистої церемонії ділові, активні, турботливі люди: Роман Олегович Гончарук, Ігор Васильович Тринів, Сергій Степанович Насалик перерізали символічну стрічку  відкриття заходу. Добре починання у місті поблагословилидекани Рогатинські Дмитро Бігун та Володимир Гривнак.

       Право першої гри на новооблаштованому футбольному полі зі штучним покриттям, за обіцянкою І.В.Триніва, отримали переможці та фіналісти районних змагань за кубок НФК «Ураган» - футбольні команди Рогатинських СЗОШ №1 та ЗОШ №2.

    Учасники художньої самодіяльності Рогатинського державного аграрного коледжу подарували чудові миті спілкування з прекрасним.

 

 

 

Організаційне засідання студентської ради

13 вересня згідно плану роботи студентської ради відбулося організаційне засідання студради. Від імені адміністрації коледжу заступник директора з виховної роботи Тетяна Степанівна Вергун привітала учасників засідання з початком роботи студентської ради. Побажала плідної праці, нових ідей та звершень. Практичний психолог Наталія Володимирівна Добровлянська приєдналася до привітань і розповіла студентам про роль студради у житті коледжу,  її функції та повноваження.

        Дирекція навчального закладу призначила координатором студентської ради - Юлію Романівну Котик. Новоспечений координатор ознайомила присутніх із орієнтовними напрямами роботи студентської ради у 2018-2019 навчальному році та запропонувала пройти анкетування з метою вивчення подальших перспектив розвитку спільноти студентського самоврядування.

        Голова студентської ради Василина Чубата висловила особисті міркування з приводу подальшої роботи студради і запропонувала  представникам  студентського самоврядування І курсу взяти участь у творчому конкурсі "Фото - Квест". Конкурс має на меті розкрити творчий потенціал студентів. Зустріч виявилася плідною, позитивною, сповненою ентузіазму і надій на ефективну, результативну діяльність студентського самоврядування.