«Рідна мати… Вона – любов, вона – печаль і втіха…»

 

 

 

    15 травня 2019 року у гуртожитку №1 було проведено свято до Дня матері. Вихователі Лисак М.Р. і  Базюк Г.М. створили для присутніх родинну атмосферу, нагадали про необхідність  віддати належну дань своїм матусям, які кожний день піклуються про них.

  

    Під час заходу студенти декламували вірші,  поставили сценку. Сіщук Василь і Тужанський Олексій заспівали відому пісню Скрябіна «Мам».

  

 

 

 

Екологічна хресна дорога

"Він же був поранений за гріхи наші,

роздавлений за беззаконня наші.

Кара, що нас спасає, була на Ньому,

і Його ранами ми вилікувані"

(Ісая 53: 5)

     Традиційно 2 рік поспіль, в Страсний тиждень студентська рада організовує Хресну дорогу. Цього року Хресна дорога, присвячена, проблемі екології нашого суспільства та пам’яті про Чорнобильську трагедію.

       Питання екології невід’ємно пов’язане з питанням життя з Богом. Ставлення до довкілля є важливим для кожної людини, для християнина, для Церкви. Оскільки всі ми несемо відповідальність за створіння перед нашим Творцем.

    Існує поняття екологічного гріха – це забруднення навколишнього середовища, будь-яке нераціональне використання Божих дарів. Він вважається одним з найважчих соціальних гріхів.

   Чинити екологічний гріх – це порушити заповідь «Не вбивай!». Ця Заповідь стосується не лише безпосереднього вбивства чи загрози для людського життя, здоров’я, а також забруднення навколишнього середовища, яке має дуже багато форм. 

       Церква наголошує на необхідності оберігати світ. Це означає, що ми повинні мудро господарювати, шануючи той порядок, який встановив Бог. Але для цього є необхідним своєрідне екологічне навернення.

   «Ми повинні чітко усвідомити собі, що не ми є творцями і  власниками всього, що нас оточує, а Небесний Отець, який, створивши людину,  передав їй до вжитку видимий світ, зробив її управителем»

Блаженніший Любомир (Гузар)

      Під час Хресної дороги студенти, учні та трудовий колектив коледжу щиро молилися, просили Господа, щоб допоміг нам усвідомити цінність та унікальність природніх багатств, щоб ми могли господарювати, не завдавши шкоди і щоб простив наш гріх марнотрацтва та безповідальності.

  

    Перед нами тільки дві можливості: або продовжувати руйнувати природу і загинути разом із нею, або навернутися, перестати нищити Божі дари і знову втішатися ними. Ми щиро сподіваємося, що людство обере другий шлях, у тому намірі ми молилися і закликаємо усіх людей також молитися.

«Збереження природного довкілля  має стати справою усього нашого життя»

Блаженніший Любомир (Гузар)

 

 

 

Турнір з баскетболу присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні

 

 

 

     20 лютого 2019 року, в день 5-річниці Розстрілу Небесної Сотні, у Рогатинському державному коледжі відбулася товариська зустріч з баскетболу між збірною коледжу і командою Черченської ЗОШ І-ІІІ ст.

  

    В запеклій боротьбі перемогла збірна коледжу! Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

  

    Бажаємо нових досягнень та перемог!

 

 

 

Конкурс "Педагогічний ОСКАР-2019"

   До Вашої уваги, у розділі сайту НМЦ "Агроосвіта" – «Педагогічний досвід» – «Конкурси» http://www.agroosvita.com/node/13289 розміщено протоколи засідання конкурсної комісії заключного етапу конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2019" щодо визначення переможців у різних номінаціях, Каталог кращих робіт згідно Положення, відповідні бали за конкурсні роботи.

 Щиро вітаємо наших переможців !!!

Конкурс „Педагогічний ОСКАР-2019”

Переможці

 

Номінація: СУЧАСНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК

Професійна підготовка

Педагогічний ОСКАР

Мартишин Любомир Іванович,

Мартишин Іван Володимирович – викладачіРогатинського державного аграрного коледжу

РОЗВЕДЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН

Навчально-методичний посібник  

 

Номінація:ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК (ПІДРУЧНИК), РЕСУРС

І місце

Гладун Марія Степанівна,

Петращук Віра Михайлівна,

Тринів Марія Петрівна – викладачі Рогатинського державного аграрного коледжу 

 

 

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА І ЯЛОВИЧИНИ

Електронний освітній ресурс

 

Блага Оксана Юріївна – викладач Рогатинського державного аграрного коледжу

ОРГАНІЧНА ХІМІЯ

Електронний освітній ресурс

 

 

ІІ місце

Павлів Олександра Петрівна – викладач Рогатинського державного аграрного коледжу

МІКРООРГАНІЗМИ У ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВАХ. Навчальна відеолекція

     

 

 

Номінація: Практикуми та атласи

 

ІІ місце

Гадуп’як Оксана Володимирівна, Вільчик Володимир Омельянович   – викладачі Рогатинського державного аграрного коледжу

ВЕТЕРИНАРНИЙ ПУТІВНИК Довідник

 

І етап XIX Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика

 

 

 

          Петро Яцик – відомий канадський бізнесмен і меценат українського походження.

       Як патріот він вперше виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді. Цю ідею підтримала Ліга українських меценатів, що об’єднує представників бізнесу з багатьох країн світу. Вони надали спонсорську підтримку у проведенні конкурсу та нагородженні його переможців. Вагомий внесок на фінансування конкурсу зробив П.Яцик. Його іменем названо Міжнародний конкурс знавців української мови.

        Щорічно у нашому коледжі проводиться І етап цього конкурсу, в якому беруть участь студенти І-ІV курсів. Переможці представляють коледж на обласному рівні. Цього року кращою у конкурсі стала студентка групи Т-21 Оленчин Анна-Марія.

            Вітаємо з перемогою та зичимо перемоги!

  

            Цей конкурс є уроком, натхненням для молоді у справі піднесення престижу української мови!