І етап XIX Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика

 

 

 

          Петро Яцик – відомий канадський бізнесмен і меценат українського походження.

       Як патріот він вперше виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді. Цю ідею підтримала Ліга українських меценатів, що об’єднує представників бізнесу з багатьох країн світу. Вони надали спонсорську підтримку у проведенні конкурсу та нагородженні його переможців. Вагомий внесок на фінансування конкурсу зробив П.Яцик. Його іменем названо Міжнародний конкурс знавців української мови.

        Щорічно у нашому коледжі проводиться І етап цього конкурсу, в якому беруть участь студенти І-ІV курсів. Переможці представляють коледж на обласному рівні. Цього року кращою у конкурсі стала студентка групи Т-21 Оленчин Анна-Марія.

            Вітаємо з перемогою та зичимо перемоги!

  

            Цей конкурс є уроком, натхненням для молоді у справі піднесення престижу української мови!

 

 

 

Відзначення Дня Гідності та Свободи

«Нас не скорити тепер кийками, нас загартовано.  

Ми вже – камінь»

21 листопада 2018 року у Рогатинському державному коледжі в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи відбулася низка заходів, зокрема показ відео-матеріалів революційних подій в Україні, читання тематичної поезії, покладання квітів до стели Небесної Сотні.

 

Єдність бажання бути вільними робить нас гідними нащадками наших пращурів, які сотнями років боролися на процвітаючу, багату, єдину та Незалежну Україну! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Підтримуймо та шануймо сучасних захисників України, пам’ятаймо загиблих в ім’я вільної України! Хай береже Господь Україну і дає мудрість не цуратися рідної держави та мови!

 

Пам’ятаймо, Україна починається із кожного з нас.

100-річчя ЗУНР

 

 

 

      У листопаді 2018 р. виповнюється 100 років від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки, а в січні 2019 р. – 100 років від часу підписання Акту Злуки ЗУНР та УНР.  

       1 листопада 2018 року,  з нагоди знаменної для українців дати, студенти  гуртожитків №1 та №2 спільно з вихователями Базюк Г.М., Лисак М.Р. провели виховну годину «Нам злуку дарував Господь». Мета заходу – виховувати патріотичний дух студентів та учнів, любов до народу і своєї історії.

      У Львові відбувся «Листопадовий чин»: у ніч із 31 жовтня на 1 листопада 1918 року українці перебрали владу на себе, а 9-13 листопада проголошується Західноукраїнська Народна Республіка, приймаються відповідні нормативні акти й так далі. Дмитро Вітовський – сотник легіону Українських січових стрільців, один із організаторів «Листопадового чину», згодом – державний секретар військових справ ЗУНР.

        Студенти ознайомили мешканців гуртожитків з історією створення Західноукраїнської Народної Республіки, перебігом подій та історичними постатями.

  

Ми повинні пам’ятати, що шлях у майбутнє завжди лежить через минуле.

 

 

 

Привітання від директора з Днем працівника сільського господарства!

Дорога коледжно родино,

    Вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства! Усі ми дотичні до цього свята, оскільки ми готуємо кваліфікованих фахівців аграрної галузі. Із нагоди нашого професійного свята бажаю всім успіхів у праці, енергії, здоров’я міцного, нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива. Тепла і затишку вашим родинам та Божого благословення.

З повагою

Директор коледжу

Ігор Тринів

Довгоочікуване відкриття спортивних майданчиків з штучним покриттям

 

 

 

     

      Пріоритетами державної політики у сфері фізичної культури і спорту є забезпечення розвитку інфраструктури фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та відпочинку населення. Реалізуючи президентську політику,24 жовтня 2018 року відбулася урочиста церемонія відкриття на території міста Рогатина довгоочікуваних спортивних майданчиків з штучним покриттям.

      Підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів області є одним із першочергових завдань очільника Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Романовича Гончарука, за безпосереднього сприяння та участі якого і відбулася ця знаменна подія на території міста.

     Депутат Івано - Франківської обласної ради, директор Рогатинського державного аграрного коледжу Ігор Васильович Тринів реалізував свою передвиборну депутатську програму,  доклавши левову частку організаційних зусиль для того, щоб громадськість міста Рогатина, зокрема молодь, мала достойні умови для занять спортом під відкритим небом.

   

     Чотири роки поспіль передбачалося спорудження на території міста спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Але тільки команда голови міста Сергія Степановича Насалика у тісній співпраці з депутатом обласної ради Ігорем Васильовичем Тринівим та за сприяння Олега Романовича Гончарука впродовж одного року довела справу до логічного завершення.

      Під час урочистої церемонії ділові, активні, турботливі люди: Роман Олегович Гончарук, Ігор Васильович Тринів, Сергій Степанович Насалик перерізали символічну стрічку  відкриття заходу. Добре починання у місті поблагословилидекани Рогатинські Дмитро Бігун та Володимир Гривнак.

       Право першої гри на новооблаштованому футбольному полі зі штучним покриттям, за обіцянкою І.В.Триніва, отримали переможці та фіналісти районних змагань за кубок НФК «Ураган» - футбольні команди Рогатинських СЗОШ №1 та ЗОШ №2.

    Учасники художньої самодіяльності Рогатинського державного аграрного коледжу подарували чудові миті спілкування з прекрасним.