Круглий стіл "Булінг. Ми всі можемо допомогти і зупинити"

Якщо ти байдужий до страждань інших,

ти не заслуговуєш називатися людиною.

(Сааді)

     На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках студентської та учнівської молоді. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний (навчальний) булінг, який можна вважати першим кроком до справжнього насильства та злочинної поведінки.

     Булінг (від англійського bullying) – цькування, залякування, агресивне переслідування одного з членів колективу з боку інших представників колективу.

     З метою запобігання виникненню  булінгу у студентському колективі,  22 жовтня 2019 року студентська рада організувала круглий стіл «Булінг. Ми всі можемо допомогти і зупинити» . На зустріч були запрошені юрисконсульт коледжу Нагірна Л.Б. та фахівці Рогатинського центру соціальних служб сім’ї , дітей та молоді Гринник Д.Т., Скобель О.М., Бурбелла Н.З.

      Фахівці розповіли студентам І курсу про явище булінгу у молодіжному середовищі, його види та ознаки, характеристики агресора, жертви цькування.

     Координатор студентської ради Котик Ю.Р. поінформувала присутніх із шляхами протидії та профілактики явища булінгу серед студентів та учнів.

  

    Юрисконсульт коледжу Нагірна Л.Б. ознайомила студентів та учнів з основними нормативно-правовими документами та законами України, які передбачають покарання за вчинення насильства; надала рекомендації, як не опинитися у ролі «жертви» , і куди слід звертатися у разі необхідності.

 

     Першокурсники мали можливість переглянути відеоролик «Твоє право. Відповідальність» , в якому експерти наводять приклади адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення булінгу, насильства.

 

Конкурс "Педагогічний Оскар"

"педагогічний Оскар - 2019"

Зустріч дирекції коледжу з активом навчальних груп

      08 жовтня 2019 року відбулася планова зустріч дирекції Рогатинського державного аграрного коледжу із студентським активом навчальних груп. На порядок денний було винесені питання до обговорення:

  1. Дотримання вимог Статуту навчального закладу.
  2. Виконавська дисципліна у студентських та учнівських групах ( відвідування занять, поведінка в аудиторіях та гуртожитках), громадських місцях.
  3. Матеріально-технічне забезпечення коледжу та збереження державного майна.
  4. Робота гуртожитків та виконання мешканцями у мов Договору на проживання.
  5. Роль старостату в навчальному процесі.
  6. Роль студради та студпрофкому у виховному процесі.
  7. Участь студентів у гуртках, секціях, клубах за інтересами.
  8. Чергування студентських груп.
  9. Підготовка до відзначення Дня Студента.
  10. Харчування.

     Директор коледжу Тринів Ігор Васильович наголосив на  дотриманні правил внутрішнього розпорядку  навчального закладу, нормативних документів, а також правил проживання у гуртожитках.

      У формі конструктивного діалогу було обговорено ряд питань, винесених на порядок денний та прийнято рішення донести інформацію у навчальні групи.

  

                                  

 

План роботи методичної ради на 2018-2019 н.р.

 

План роботи методичного кабінету на 2018-2019 н.р.

 

Технологічні вимоги до сучасного заняття

 

Аналіз відвідуваного заняття

 

Індивідуальний план роботи викладача