Лабораторно-практичне заняття по професії «Кухар» ІІІ розряду

 

 

 

        17 жовтня 2018 року під керівництвом викладача Базів О.М. було проведено лабораторно-практичне заняття з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» на тему «Проста нарізка овочів».

    На уроці учні групи К-11 продемонстрували свої знання та вміння щодо нарізки картоплі часточками, соломкою, брусочками, кружальцями та іншими їх видами.

  

Засвоєні практичні навички необхідні для подальшого професійного навчання.

 

 

 

Організаційне засідання студентської ради

13 вересня згідно плану роботи студентської ради відбулося організаційне засідання студради. Від імені адміністрації коледжу заступник директора з виховної роботи Тетяна Степанівна Вергун привітала учасників засідання з початком роботи студентської ради. Побажала плідної праці, нових ідей та звершень. Практичний психолог Наталія Володимирівна Добровлянська приєдналася до привітань і розповіла студентам про роль студради у житті коледжу,  її функції та повноваження.

        Дирекція навчального закладу призначила координатором студентської ради - Юлію Романівну Котик. Новоспечений координатор ознайомила присутніх із орієнтовними напрямами роботи студентської ради у 2018-2019 навчальному році та запропонувала пройти анкетування з метою вивчення подальших перспектив розвитку спільноти студентського самоврядування.

        Голова студентської ради Василина Чубата висловила особисті міркування з приводу подальшої роботи студради і запропонувала  представникам  студентського самоврядування І курсу взяти участь у творчому конкурсі "Фото - Квест". Конкурс має на меті розкрити творчий потенціал студентів. Зустріч виявилася плідною, позитивною, сповненою ентузіазму і надій на ефективну, результативну діяльність студентського самоврядування.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос воскрес! Співає вся природа,
Величний гімн несеться до небес.
Хоч він помер — з любові до народа,
Із гробу встав, у величі воскрес.

Христос воскрес! Яка велична днина!
Яка любов, і ласка, і краса!
Віддав Господь улюбленого Сина,
Щоб людям всім відкрити небеса.

Христос воскрес! Радійте нині, усі!
Сповнилося найбільше із чудес.
Пропала тьма, і сонце правди світить.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

Дирекція і профкомітет коледжу

Засідання педагогічної ради 30.08.2018 року

    30 серпня 2018 року відбулася чергове засідання педагогічної ради. До обговорення були винесені такі питання:

1. Вибори секретаря педради;

2. Підсумки навчально-виховної роботи за 2017-2018 н.р. та перевід на старші курси;

3. Про організацію навчального процесу у 2017-2018 н.р. та завдання педколективу;

4. Затвердження положення про організацію навчального процесу, навчальних планів, графіку навчального процесу, планів роботи: адміністративної ради, педагогічної ради, виховної роботи, методичної ради, методкабінету, методоб’єднання кураторів навчальних груп, бібліотеки, художньої самодіяльності, фізичного виховання, педсемінару.

    Члени педагогічної ради одноголосно обрали секретарем педради – Пазюк Галину Василівну.

 Завідувачі відділень Р.С.Благий, М.С.Гладун, В.Р.Пазюк, О.М.Баран доповіли про рейтинг успішності навчальних груп ІІ-ІV курсів за попередній семестр 2017-2018 навчального року, провели самоаналіз відвідуваності студентами занять та результатів вступної компанії 2018 року. Обговорили питання переведення на старші курси студентів та учнів відділення ПТО, які виконали вимоги навчальних планів 2017-2018 н.р. у повному обсязі.

   На засіданні педради головним  завданням було визначено - підготовку фахівців з високими професійними знаннями, діловими якостями, здатних вирішувати проблеми галузі, науки і виробництва, з високим рівнем духовної та моральної культури, громадянською свідомістю, а також: створення робочих навчальних програм відповідно до теперішніх освітніх вимог; проведення самоаналізу діяльності із ліцензованих спеціальностей та формування відповідних пакетів документів необхідних для акредитації навчального закладу; підготовка студентів ІІ курсу та учнів ПТО до здачі ДПА  з української мови у формі ЗНО; поповнення методичними матеріали електронної бібліотеки коледжу.

   Заступник директора з навчальної роботи Вільчик Володимир Омелянович доповів про організацію навчального процесу у 2018-2019 н.р. Було прийнято:навчальний процес здійснювати відповідно до Положення про організацію навчального процесу в Рогатинському державному аграрному коледжі, нормативних, розпорядочних документів МОН України, обласного управління освіти, науки та молодіжної політики та рішень педагогічної ради коледжу.

   Педагогічною радою було затверджено запропоновані плани роботи структурних підрозділів навчального закладу.

     Завідувач навчально-методичного кабінету Замкова Галина Павлівна проінформувала членів педагогічної ради про завершення підготовки навчально-методичних комплексів для участі у конкурсі «Педагогічний Оскар». Цього року коледж представлятимуть 26 методичних робіт у різноманітних номінаціях конкурсу.

Робітнича професія «Оператор штучного осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці»

 

 

 

     Студенти  третього курсу  технологічного відділення спеціальності  «Виробництво та переробка продукції тваринництва» виконали програму навчальної практики із робітничої професії «Оператор штучного осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці».

     В план практики входило:

-ознайомлення з господарством і пунктом штучного осіменіння, формами племінного та виробничого обліку, умовами годівлі, догляду і утримання всіх видів тварин;

-техніка і способи взяття сперми, оцінювання її якості, розбавлення, зберігання і транспортування сперми сільськогосподарських тварин;

- техніка штучного осіменіння самок сільськогосподарських тварин і птиці;

- клінічні дослідження статевих органів тварин, діагностика вагітності корів методом ректального дослідження, зовнішнім, рефлексологічним і лабораторним;

- заразні та незаразні хвороби статевих органів самок і самців, причини неплідності та яловості самок сільськогосподарських тварин і їх профілактика;

-  ветеринарно-санітарні правила під час штучного осіменіння сільськогосподарських тварин.

 Студенти за період практики  виконали цикл основних видів практичних робіт і оволоділи вміннями і навиками із робітничої професії, передбачених  програмою практики.  Набули  навичок з одержання , оцінювання якості, розбавлення, заморожування і розморожування сперми, підготовки самок до осіменіння, техніки штучного осіменіння самок різних видів сільськогосподарських тварин і птиці; огляд і дослідження статевих органів, визначення строків вагітності, діагностика патологічних змін статевих органів, профілактика неплідності та яловості самок; ведення племінного і виробничого обліку, дотримання ветеринарно-санітарних правил.

 Після закінчення практики студенти  складають екзамен  для одержання робітничої професії «Оператор штучного осіменіння  сільськогосподарських тварин і птиці».

  

Згідно  наказу №47  від 26.03. 2018р. було створено комісію для проведення комплексного кваліфікаційного екзамену із робітничої професії «Оператор штучного осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці» стулентам групи Тв-31. Голова комісії – Тринів І.В.- директор коледжу,члени комісії– Мельниченко П.С.- заступник директора з практичного навчання,  Гладун М.С. – завідувач технологічним відділенням; Майка Г.І., Макогін Р.В. – викладачі ОРП. Перед початком екзамену директор коледжу Тринів І.В. підкреслив важливість даної робітничої професії  для агропромислового комплексу і побажав успішної здачі екзамену. Після успішного складання іспиту студентам видають посвідчення встановленого зразка.