Виховний захід до Дня Закоханих

 

 

 

  На вулиці мете і лютує лютий, а серце б’ється хвилююче радісно. У цей день замерзле місто теплішає від щасливих посмішок, тендітних букетиків, дбайливо захованих від холоду під куртками і тисяч листівок у формі сердечок, які переслідують нас всюди.

 

 

  14 лютого молодь і не тільки молодь в Україні відзначає День закоханих. Для нас це нове свято, воно прийшло до нашої країни з Заходу всього лише років двадцять тому. 

  З ініціативи студентської ради 14 лютого було проведено культурно-розважальну програму до Дня Закоханих «Любов врятує світ».

  У святковому заході взяли участь активні й талановиті студенти коледжу, варто відзначити активність у підготовці заходу студента ІV курсу Андрія Горфиняка.

  Культурно-розважальна програма була наповнена лірично-романтичними піснями, гумористичними сценками й віршами і чуттєвими танцювальними композиціями.

  У залі серед присутніх глядачів панувала весела та святкова атмосфера. Глядачі активно підтримували виконавців на сцені аплодисментами і посмішками. 

  Після концерту відбулася святкова дискотека для студентів.

 

 

 

Привітання з Йорданськими святами!

 

 

 

Ісус Христос охрестився у річці Йордані,
Він крокує нині світом у славі і шані.
Дай, Боже, вам і нам, місту і селу,
І кожному двору, як нині, так і в рік,
І від року в рік, і на цілий вік
Щастя і достатку, щоб не було упадку
Ні в хаті, ні в стайні, ні в вашій родині.

Христос Хрещається! Славімо його!

Депутат Івано-Франківської ради 

І.Тринів

 

 

 

Всеукраїнський конкурс знавців німецької мови "Орлятко"

 

      Інтерес до вивчення іноземних мов, в тому числі до німецької мови, підтримується участю студентів у різних інтерактивних конкурсах.

За сім років свого існування конкурс «Орлятко» став популярним та затребуваним серед  молоді України. Конкурс надає можливість перевірити рівень володіння німецькою мовою, обізнаність в історичних подіях, культурному розмаїтті та особливостях Німеччини.

25 жовтня студенти І-ІІ курсів нашого коледжу вперше взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з німецької мови «Орлятко» та мали можливість продемонстрували вміння з багатьох напрямків знань: мови, літератури, країнознавства, адже конкурсні завдання спрямовані на володіння різнобічною інформацією про Німеччину.

Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано до навчального закладу.

    

Привітання з Днем працівника сільського господарства!

 

 

 

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! 

У День працівників сільського господарства України ми вітаємо усіх, хто трудиться на землі. Ваш працю цінують і в кожній родині, і на рівні цілої держави. Завдяки Вашій роботі розвивається економіка нашої країни.

 У професійне свято хочеться побажати ситого життя та доброго врожаю, щастя в сім’ї і успіхів у роботі.

Щиро хочу побажати вам гарних, рясних врожаїв, щоб погодні умови завжди сприяли цьому! Нехай сільське господарство розвивається швидкими темпами, а ваша сфера діяльності приносить вам задоволення і благополуччя! Удачі, здоров’я і успіху в справах!

Від профспілкового комітету

 

 

 

Засідання кураторів навчальних груп відділення ПТО

30 жовтня в Рогатинському державному аграрному коледжі у відділенні ПТО пройшла нарада з класними керівниками відділення. Провела нараду заступник директора з НВР відділення ПТО Баран О.М. На нараді розглядалися питанн організації навчально-виховного процесу.

Ольга Михайлівна звернула увагу кураторів на ситуацію з відвідуванням занять, відвідування кімнат гуртожитків, де проживають їхні учні та на необхідності проведення індивідуальної роботи з учнями.

Також обговорювали питання, що до записів в журналах теоретичного навчання, які повинен здійснювати класний керівник.