Відділення професійно-технічної освіти

   

        У 1952 р. в м. Рогатині було створено технічне училище № 8, котре готувало робітників суто для потреб сільського господарства.

         У 1983 році технічне училище одержало статус середнього і перейшло на часткову підготовку учнів на базі 9 класів.

         У 1999 році СПТУ № 35 ввійшло в структуру Рогатинського державного аграрного коледжу як відділення професійно – технічної освіти.

   Училище створювалося і розвивалося під керівництвом:

 Директор ПТУ № 8 Головятинський Петро Йосипович 1952-1954 р.

            Директор ПТУ № 8 Албулов Микола Кирилович  1954-1958 р.

Директор СПТУ № 5 Іванческу Іларіон Олександрович  1958-1983 р.

Директор СПТУ № 35 Данилюк Володимир Миколайович1983-1986 р.

Директор СПТУ № 35 Качало Іван Михайлович  1986-1998 р.

 

   На відділенні навчається 179 учнів, які здобувають робітничі професії:  «Кухар», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів»  і одержують повну загальну середню освіту.

   Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена справа може принести матеріальне і моральне задоволення на все життя. Саме на відділенні професійно-технічної освіти  в Рогатинському державному коледжі робітничі професії, котрі потрібні всюди, дають можливість для професійного росту і підприємницької кар’єри.

   Професія «Кухаря» є однією з найпопулярніших і затребуваних у світі. Кухар – це фахівець з приготування їжі. Страви майстерних кухарів нерідко називають творами мистецтва. Ця професія дає можливість займатися індивідуальною діяльністю та працювати в підприємствах, ресторанах, кафе.

   

     Професія «Тракториста-машиніста  сільськогосподарського виробництва» , «Водія автотранспортних засобів» - це цікаві і романтичні професії для тих,  хто любить природу і відкриває широкі можливості для вдосконалення професійної майстерності та втілення на практиці творчих задумів. Ці професії дуже потрібні для нашого суспільства, це фахівці, які професійно управляють тракторам, автомобілями всіх типів і марок.

    

      Професія  «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»  відноситься до типу  «людина-техніка»,  за характером праці є професією виконавського класу. Ця професія  підвищеного ризику. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства.  Затребувана їх майстерність і в побуті.  

    

     Для підготовки робітничих професій  в навчальному закладі створенні сучасні лабораторії, майстерні, авто- і трактородроми, де працюють висококваліфіковані викладачі і майстри виробничого навчання. Весь педагогічний колектив всі зусилля скориговує на виховання освіченого, мислячого, ініціативного учня.  Найголовніше завдання – це підготовка висококваліфікованого робітника, який б на сучасному рівні володів знаннями та навичками з обраних професій.

У нас навчаються учні, які вміють працювати, щирі, відверті у спілкуванні,  які люблять  обрану професію.