Циклова комісія фізичного виховання та "Захисту Вітчизни"

 

 

Циклова комісія фізичного виховання та "Захисту Вітчизни" у складі:

 

Керівник фізичного виховання                                                     Колос  М.В.     

Голова циклової комісії

Вища категорія

 

Викладач фізичного виховання                                                    Нитчин  М.Т.

1 категорія 

 

Викладач фізичного виховання                                                    Конопада  І.В.

Вища категорія

 

Викладач фізичного виховання                                                      Сас  В.Б.

Спеціаліст

 

Викладач   медико-санітарної підготовки                                     Мельниченко Г.Б.                                                   1 категорія

Викладач "Захисту Вітчизни"                                                           Маньків Б. В.

Спеціаліст

Працюють над проблемами:

·        Зміцнення здоров’я, сприяння правильному формуванню і всебічному розвитку організму, профілактика захворювань, забезпечення високого рівня фізичного стану, працездатності на протязі всього періоду навчання.

·        В кожній дитині ми бачимо людину, віримо в неї. В її розум, добре серце, безкорисливість і неповторність, тому до кожної дитини намагаємося знайти індивідуальний підхід, стати не просто її викладачем, а й товаришем.

Працюють групи з спортивного удосконалення з

1.     Волейболу ( юнаки і дівчата )

2.     Футзал  (юнаки.)

3.     Баскетбол (юнаки)

4.     Настільний теніс

5.   Кульова стрільба

                                                                                Досягнення у 2017-2018р. 

   10-11 жовтня в Рогатинському державному аграрному коледжі було проведено в залік комплексну спартакіаду з шахів і шашків.

                                                                                      ШАХИ:

          І місце – Буграк Руслан студент групи В-21; 

         ІІ місце – Стефурин Михайло студент групи В-31; 

        ІІІ місце - Чубатий Назар студент групи М-31.

            

            

                                                                             ШАШКИ:

        І місце – Дроняк Дмитро студент групи М-11;

       ІІ місце – Буграк Руслан студент групи В-21; 

      ІІІ місце – Антонів Віталій студент групи В-31. 

        

        

18 жовтня відбулась спартакіада військово-прикладних видів спорту знагоди Дня захисника України, УПА і українського козацтва. 

                                                           Загальнокомандне місце між групами

                             І-місце – група М-21

                          ІІ-місце – група В-22

                          ІІІ-місце – група М-12

        

        

 

Досягнення у 2016 - 2017 н. р:

11-12 жовтня відбулася спартакіада з воєнно-прикладних видів спорту приурочених Дню захисника України.

1 місце                                       команда  групи М-22

2 місце                                       команда групи В-21

3 місце                                       команда групи М-21

 

В жовтні відбулися змагання в залік комплексної спартакіади  серед навчальних груп коледжу. Визначені переможці  з таких видів спорту:

ШАШКИ:

1 місце  – Антонів Віталій                                                гр. В-21

2 місце – Горфиняк Андрій                                              гр. М-32

3 місце – Лясковський Роман                                           гр. В-32

 

ШАХИ:

1 місце – Чубатий Назарій                                               гр. М-21

2 місце – Горфиняк Андрій                                              гр. М-32

3 місце – Буграк Руслан                                                    гр. В-11

 

11 листопада 2016р. збірна команда Рогатинського Державного Аграрного Коледжу з настільного тенісу зайняла I загальнокомандне місце в Обласній спартакіаді серед вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації.

Команда в складі:

  Остап Андрій М- 12

Борей Тетяна Т- 31

Борей Павло М- 11

 

 Протягом листопада-грудня 2016 р. відбулися змагання з волейболу в залік комплексної спартакіади з волейболу державного аграрного коледжу

             I    місце  група М - 32

             II   місце група М - 21

              III   місце група В - 31

 

    06 грудня 2016 року відбулися змагання з кульової стрільби в залік комплексної спартакіади, приурочені Дню збройних сил України.

Переможцями змагань стали:

I місце

Олексин Олег – гр. В - 22

II місце

Мартишин Богдан – гр. М - 12

III місце

Трач Роман – гр. М - 32

 

З 03.04.2017р. по 14.03.2017 р.  відбулися змагання з баскетболу в залік комплексної спартакіади Рогатинського ДАК

 I місце група В-21

 II місце М-22

IIIмісце група М-21

Вітаємо переможців змагань.

 

   05.04.2017 р. в м. Бурштин відбулися змагання з футзалу в залік обласної спартакіади.

  Команда Рогатинського  ДАК зайняла III  місце.

  В складі команди виступали:

  1. Сигута Р. М-41
  2. Борак Р. Тр.-21
  3. Матусяк Р. М-22
  4. Гнатків М. М-21
  5. Петровський А. М-22
  6. Сьома М. Тв.-41

Вітаємо призерів змагань.

 

З 15.05.17 р. по 24.05.17 р. в залік комплексної спартакіади проводилися змагання з міні-футболу.

 

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами

 

I місце група В – 21

 

II місце група М – 32

 

III місце група М - 21