Циклова комісія фізичного виховання та "Захисту Вітчизни"

 

Циклова комісія фізичного виховання та "Захисту Вітчизни" у складі:

 

Керівник фізичного виховання                                                     Колос  М.В.     

Голова циклової комісії

Вища категорія

 

Викладач фізичного виховання                                                    Нитчин  М.Т.

1 категорія 

 

Викладач фізичного виховання                                                    Конопада  І.В.

Вища категорія

 

Викладач фізичного виховання                                                      Сас  В.Б.

Спеціаліст

 

Викладач   медико-санітарної підготовки                                     Мельниченко Г.Б.                                                   1 категорія

Викладач "Захисту Вітчизни"                                                           Маньків Б. В.

Спеціаліст

Працюють над проблемами:

·        Зміцнення здоров’я, сприяння правильному формуванню і всебічному розвитку організму, профілактика захворювань, забезпечення високого рівня фізичного стану, працездатності на протязі всього періоду навчання.

·        В кожній дитині ми бачимо людину, віримо в неї. В її розум, добре серце, безкорисливість і неповторність, тому до кожної дитини намагаємося знайти індивідуальний підхід, стати не просто її викладачем, а й товаришем.

Працюють групи з спортивного удосконалення з

1.     Волейболу ( юнаки і дівчата )

2.     Футзал  (юнаки.)

3.     Баскетбол (юнаки)

4.     Настільний теніс

5.   Кульова стрільба

                                                                                Досягнення у 2017-2018р. 

   10-11 жовтня в Рогатинському державному аграрному коледжі було проведено в залік комплексну спартакіаду з шахів і шашків.

                                                                                      ШАХИ:

          І місце – Буграк Руслан студент групи В-21; 

         ІІ місце – Стефурин Михайло студент групи В-31; 

        ІІІ місце - Чубатий Назар студент групи М-31.

            

            

                                                                             ШАШКИ:

        І місце – Дроняк Дмитро студент групи М-11;

       ІІ місце – Буграк Руслан студент групи В-21; 

      ІІІ місце – Антонів Віталій студент групи В-31. 

        

        

18 жовтня відбулась спартакіада військово-прикладних видів спорту знагоди Дня захисника України, УПА і українського козацтва. 

                                                           Загальнокомандне місце між групами

                             І-місце – група М-21

                          ІІ-місце – група В-22

                          ІІІ-місце – група М-12

        

        

     15 листопада на базі коледжу проводилися обласні змагання з настільного тенісу серед вузів І-ІІ рівня акредитації.

  

  

Наші спортсмени в нелегкій боротьбі здобули І місце:

Борей Тетяну

Борей Павла

Остап Андрій

21 листопада в Рогатинському державному коледжі відбулися змагання з волейболу на кубок коледжу серед дівчат присвячений Дню працівника сільського господарства. Організували спортивне дійство викладачі дисциплін фізичного виховання.

  

 В нелегкій боротьбі І місце зайняли студентки технологічного відділення, ІІ місце отримали ветеринарне відділення, а ІІІ місце посіли відділення ПТО.

  

  

5 грудня в коледжі до Дня збройних сил України відбулися змагання з кульової стрільби серед студентів І-ІІІ курсів. Організували спортивний захід циклова комісія фізичного виховання і Захисту Вітчизни. За результатами змагання: І місце посів – Денис Покришка, ІІ місце отримав – Максим Качор, ІІІ місце зайняв – Ігор Лучак.

  

  

  

Зустріч студентів з представниками Військово-морського флоту Збройних сил України

   22 лютого в Рогатинський державний аграрний коледж завітали представники командування Військово-морського флоту Збройних сил України – капітан-лейтенант С.І.Лютий і старший матрос М.М.Гембер.

   

   Вони надали інформацію студентам щодо проходження військової служби та навчання у вищих військових навчальних закладах Збройних сил України. Розповіли про значення і місію військових у життєдіяльності держави. Адже, основне завдання військового – захищати свою Батьківщину і сім’ю і бути відданим патріотом своєї країни.

    Представники командування Військово-морського флоту запрошували наших студентів на військове навчання і стати в подальшому гідним патріотом і захисником України.

 Фінальні відбіркові змагання з настільного тенісу на чемпіонат України обласної спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

20 березня за сприянням депутата Івано-Франківсьокї області І.Триніва на базі Рогатинського державного аграрного коледжу відбулися фінальні відбіркові змагання з настільного тенісу на чемпіонат України обласної спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. У змаганнях з настільного тенісу  взяли участь 6 команд: Рогатинський державний аграрний коледж, Снятинський коледж Подільського ДАТУ, Прикарпатський лісогосподарський коледж м.Болехів, Івано-Франківський коледж ЛНАУ, Коломийський медичний коледж ім. І.Франка, Надвірнянський коледж НТУ.

  

    На урочистому відкритті змагань були присутні депутат обласної ради, директор РДАКу І.Тринів, начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України М.Стефанків, провідний спеціаліст обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Д.Кравчук.

    Михайло Федорович вручив диплом за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту та розбудову спортивної бази директору коледжу Ігорю Васильовичу.

  

        В результаті напруженої спортивної боротьби переможцями тенісного турніру стали:

 І місце – збірна команда Рогатинського державного аграрного коледжу:

 ІІ місце – збірна команда Надвірнянський коледж НТУ;

 ІІІ місце – збірна команда Коломийський медичний коледж ім. І.Франка.

  

  

У складі переможців збірної команди РДАКу виступали: Тетяна Борей студентка групи Т-41, Андрій Остап студент групи М-22, Павло Борей студент групи М-21.

 

 Готували команду тенісистів до змагань тренер І.В.Конопада. Окрема подяка суддівській бригаді у складі студентів коледжу: М.Петрик (група Т-31), М.Ганкевич (група Т-21), Р.Дубік(група В-11), С.Джочка(група В-12), Т.Саміла(група М-12), І.Лучак(група М-22), Б.Лаврів(група М-12), Л.Гладка(група Т-41).

    Переможці змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях з настільного тенісу чемпіонату України серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.