Циклова комісія фізичного виховання та "Захисту Вітчизни"

 

Циклова комісія фізичного виховання та "Захисту Вітчизни" у складі:

 

Керівник фізичного виховання                                                    Нитчин М.Т.     

Викладач 1 категорії

 

 Голова циклової комісії                                                                    Маньків Б. В.

 Викладач "Захисту Вітчизни"                                                           

 Спеціаліст

 

Викладач фізичного виховання                                                   Колос М.В. 

Вища категорія

 

Викладач фізичного виховання                                                    Конопада  І.В.

Вища категорія

 

Викладач фізичного виховання                                                      Сас  В.Б.

Спеціаліст

 

Викладач   медико-санітарної підготовки                                     Мельниченко Г.Б.                                                  

Викладач 1 категорії

Працюють над проблемами:

·        Зміцнення здоров’я, сприяння правильному формуванню і всебічному розвитку організму, профілактика захворювань, забезпечення високого рівня фізичного стану, працездатності на протязі всього періоду навчання.

·        В кожній дитині ми бачимо людину, віримо в неї. В її розум, добре серце, безкорисливість і неповторність, тому до кожної дитини намагаємося знайти індивідуальний підхід, стати не просто її викладачем, а й товаришем.

Працюють групи з спортивного удосконалення з

1.     Волейболу ( юнаки і дівчата )

2.     Футзал  (юнаки.)

3.     Баскетбол (юнаки)

4.     Настільний теніс

5.   Кульова стрільба

                                                                               

 

Довгоочікуване відкриття спортивних майданчиків з штучним покриттям

      Пріоритетами державної політики у сфері фізичної культури і спорту є забезпечення розвитку інфраструктури фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи та відпочинку населення. Реалізуючи президентську політику, 24 жовтня 2018 року відбулася урочиста церемонія відкриття на території міста Рогатина довгоочікуваних спортивних майданчиків з штучним покриттям.

       Підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів області є одним із першочергових завдань очільника Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Романовича Гончарука, за безпосереднього сприяння та участі якого і відбулася ця знаменна подія на території міста.

     Депутат Івано - Франківської обласної ради, директор Рогатинського державного аграрного коледжу Ігор Васильович Тринів реалізував свою передвиборну депутатську програму,   доклавши левову частку організаційних зусиль для того, щоб громадськість міста Рогатина, зокрема молодь, мала достойні умови для занять спортом під відкритим небом.

  

     Чотири роки поспіль передбачалося спорудження на території міста спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Але тільки команда голови міста Сергія Степановича Насалика у тісній співпраці з депутатом обласної ради Ігорем Васильовичем Тринівим та за сприяння Олега Романовича Гончарука впродовж одного року довела справу до логічного завершення.

     Під час урочистої церемонії ділові, активні, турботливі люди: Роман Олегович Гончарук, Ігор Васильович Тринів, Сергій Степанович Насалик перерізали символічну стрічку  відкриття заходу. Добре починання у місті поблагословилидекани Рогатинські Дмитро Бігун та Володимир Гривнак.

    

  

      Право першої гри на новооблаштованому футбольному полі зі штучним покриттям, за обіцянкою І.В.Триніва, отримали переможці та фіналісти районних змагань за кубок НФК «Ураган» - футбольні команди Рогатинських СЗОШ №1 та ЗОШ №2.

 

   Учасники художньої самодіяльності Рогатинського державного аграрного коледжу подарували чудові миті спілкування з прекрасним.

   

 

 

Спортивно-розважальний конкурс «Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все…»

        Бути жінкою не просто… Вона постійно в русі, в стресі, в буденних справах. Тому відпочинок і розрядка для неї є вкрай необхідною. Спорт у житті жінки відіграє важливу роль, адже це допомагає їй зняти нервове напруження, фізичному втому, а ще піднімає настрій.

 

    5 березня 2019 року, в рамках тижня жіночності, керівник фізичного виховання Нитчин М.Т. провела спортивно-розважальний конкурс «Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все…» серед студенток та викладачів коледжу.

  

      У конкурсі взяли участь 4 команди. Кожна команда з відповідальністю віднеслася до домашнього завдання, підготувала назву, свій девіз та представлення у формі плакату.

    Девіз команди викладачів «VIP»: «Викладачі і педагоги –  долаємо усі дороги, трохи праці, трохи спорту – і досягнемо комфорту!».

    Девіз команди ветеринарного відділення «220V»: « Ми веселі й енергійні, 100% позитивні, якщо треба нам щось збацать, ми врубаєм 220».

     Девіз команди технологічного відділення «БЕМС»: « Ми команда не проста, назва «БЕМС» у нас крута. Бойові та енергійні, молоді та симпатичні».

     Девіз команди відділення «Вітамінки»: «Вітамінки усім необхідні, у житті ми незамінні. Перемогу здобуваємо, спортивний настрій піднімаємо».

  

           У програму конкурсу входили різні завдання: на швидкість, силу та інтелект.

 

 

  

     Оцінювали майстерність виконання та спритність команд вельмишановне журі: депутат Івано-Франківської області, директор коледжу Тринів І.В., міський голова Насалик С.С., заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С., заступник директора з навчально-виробничої роботи відділення ПТО Баран О.М. та практичний психолог Добровлянська Н.В.

    Це було справжнє свято весни, радості та сміху. Студенти, викладачі та глядачі в залі отримали море адреналіну, позитивного настрою, незабутні враження від дійства. Учасники конкурсу виклалися на всі 100%, усіма силами намагалися здобути перемогу.

     Члени журі за результатами конкурсу визначили переможців: І місце розділили команди «220V» і «VIP»,  ІІ місце – команди «Вітамінки» і «БЕМС».

    Переможці отримали від депутата Івано-Франківської обласної ради солодкі призи, від профспілкової організації працівників коледжу та профспілкової організації студентів та учнів коледжу – сувеніри, а від циклової комісії фізичного виховання – почесні грамоти.

  

  

    Директор коледжу Тринів І.В. та міський голова Насалик С.С., напередодні Міжнародного дня жінки, привітали прекрасну половину навчального закладу зі святом. Побажали їм залишатися такими ж чарівними, красивими, спортивними та здобувати нові перемоги у житті.

       Особливу подяку висловлюємо організатору спортивно-святкового заходу Нитчин М.Т., дирекції коледжу за подарунки та учасникам – за участь!!!

Дівчата – Ви найкращі! Ви – окраса і гордість коледжу!!!!

 

Відкриття кабінету здоров’я

        У сучасному суспільстві проблема збереження і зміцнення здоров’я дітей є актуальною, як ніколи. Завдання викладачів циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни полягає у зміцненні здоров’я студентів та учнів, сприянні правильному і всебічному розвитку молодому організму, профілактиці захворювань, забезпеченні високого рівня фізичного стану, працездатності протягом всього періоду навчання.  Тому на І засіданні циклової комісії було прийнято рішення про відкриття на базі коледжу кабінету здоров’я.

   За ініціативи викладачів фізичного виховання та підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради, директора коледжу Триніва І.В., було придбано:  фітнес м’ячі, гімнастичні палиці, хулахупи, скакалки, карімати, ваги електричні, бинти Мартенса, шведська стінка, тренажери для груп м’язів плечового пояса та ніг, шахи, шашки.

  

  

     8 травня 2019 року відбулося офіційне відкриття кабінету здоров’я. Директор навчального закладу перерізав символічну стрічку і подарував особисто від себе для кабінету – тис комір. Ігор Васильович подякував викладачам за плідну працю у створенні сприятливих умов для оздоровлення студентів та учнів коледжу.

   

  

  

     Впевнені, з оновленою матеріально-технічною базою наші студенти будуть підтримувати здоровий дух в здоровому тілі й активно займатися спортом.

 

 

Відзначення Дня цивільного захисту у коледжі

         14 травня 2019 року циклова комісія фізичного виховання та Захисту Вітчизни і штаб Цивільного Захисту коледжу провели спортивно-масові заходи, присвячені Дню цивільного захисту. Мета проведення заходів – виховання військово-патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянського обов’язку, закріплення практичних умінь і навичок, загартування сили духу, фізичного розвитку у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

     Спортивно-виховний захід стартував із поданням сигналу загальної тривоги, було здійснено евакуацію викладачів, працівників та студентів коледжу, формування пішої колони і відправлення її до місця безпечного розташування.

       Після успішного виведення і укриття колективів навчального закладу, відбулося урочисте відкриття військово-прикладних і спортивних змагань присвячені Дню цивільного захисту.

          На урочистому відкритті начальник штабу Цивільного Захисту, директор коледжу Тринів І.В. виступив з привітальним словом та побажав усім учасникам сили духу й тіла, легкої перемоги.

  

                                  

                Програма військово-прикладних і спортивних змагань складалася із 7 вправ:

 - Комплексна естафета з медико-санітарної підготовки;

 -  Віджимання на брусах;

 - Армреслінг;

 - Розбирання та збирання автомата АК-74;

 - Одягання загально-військового захисного комплекту;

 - Підтягування на перекладині;

 - Командне перетягування канату.

     У спортивно-масових заходах взяли участь команди відділення “Механізації сільського господарства”, “Ветеринарної медицини”, “Технологічного відділення” та “Професійно-технічної освіти».

         З метою відзначення учасників та підведення підсумків свята було сформоване журі, у склад якої входили:

 Вільчик В.О. – заступник директора з навчальної роботи;

 Вергун Т.С. – заступник директора з виховної роботи;

 О.М.Баран – заступник директора з навчально-виробничої роботи відділення ПТО;

 П.С.Мельниченко – заступник директора з навчально-виробничої роботи;

 Н.В.Добровлянська – практичний психолог.

     У результаті змагання з комплексної естафети з медико-санітарної підготовки:

 І місце - команда відділення ветеринарної медицини

ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда технологічного відділення;

ІVмісце - команда відділення ПТО.

 

          Завдання віджимання на брусах, наступні переможці:

І місце – команда відділення ПТО

ІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини і  команда технологічного відділення.

ІІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства.

У чесній спортивній боротьбі з армреслінгу:

 І місце – команда відділення ветеринарної медицини

 ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда відділення ПТО;

IVмісце - команда технологічного відділення.

 

За результатами завдання розбирання та збирання автомата АК-74:

 І місце - команда відділення механізації сільського господарства;

 ІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини;

 ІІІ місце - команда відділення ПТО;

ІVмісце - команда технологічного відділення.

За результатами завдання з одягання загально-військового захисного комплекту:

 І місце - команда відділення ветеринарної медицини;

 ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда відділення ПТО;

ІV місце -команда технологічного відділення.

 

У результаті успішного виконання завдання підтягування на перекладині: 

 І місце – виборола команда відділення ПТО;

ІІ місце – отримала команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце – посіла команда відділення ветеринарної медицини;

ІVмісце – здобула команда технологічного відділення.

 

У командному перетягуванні канату:

 І місце - команда відділення ветеринарної медицини;

 ІІ місце - команда відділення ПТО;

 ІІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

 ІVмісце - команда технологічного відділення.

За загальними підсумками спортивних змагань журі визначили наступних переможців:

 І місце - команда відділення ветеринарної медицини;

 ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда відділення ПТО;

ІVмісце - команда технологічного відділення.

 

Вітаємо наших переможців!

 

Фінал змагання-заліку комплексної спартакіади з баскетболу

      Протягом травня у коледжі відбувалися змагання-залік комплексної спартакіади з баскетболу серед команд відділень.

     15 травня 2019 року під керівництвом викладача циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни Колоса М.В. було проведені фінальні матчі з баскетболу. Кожна команда доклала максимальних зусиль до перемоги.

  

  

 

       За результатами фіналу:

 І місце виборола команда ветеринарного відділення;

 ІІ місце отримала команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце зайняла команда технологічного відділення;

IV місце посіла команда відділення ПТО.

Вітаємо переможців!

 

Турнір з міні-футболу за підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради

       23 травня 2019 року, з ініціативи та фінансової підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради Триніва І.В., був проведений турнір з міні-футболу між навчальними закладами м. Рогатин, присвячений Дню героїв.

   

      До привітального слова було запрошені: депутат Івано-Франківської обласної ради, директор Рогатинського державного аграрного коледжу Тринів І.В. і начальник відділу освіти, молоді та спорту Рогатинської райдержадміністрації Трач В.І. Представники влади побажали учасникам турніру наснаги, сили і жаги до перемоги.

  

          У футбольному турнірі взяли участь 3 команди:

  • команда Рогатинського ліцею №1;

  • команда Рогатинської ЗОШ №2;

  • команда Рогатинського державного аграрного коледжу.

        Згідно жеребкування першими відкрили турнір команди Рогатинського ліцею №1 і Рогатинської ЗОШ №2.  У матчі перемогла команда ліцеїстів (6:3).

         У ІІ турі зустрілися на футбольному полі команди РДАКу і Рогатинської ЗОШ №2, перемогу здобула команда студентів (8:1).

        У фінальному поєдинку між командами агроколеджу і  Рогатинським ліцеєм №1, переможцем стала команда Рогатинського державного аграрного коледжу (8:1).

 За результатами турніру:

 І місце – Рогатинський державний аграрний коледж;

 ІІ місце – Рогатинський ліцей №1

 ІІІ місце – Рогатинська ЗОШ №2.

      Учасники турніру, їх тренери були нагороджені почесними грамотами та медалями за зайняті місця, а команда-чемпіон - футбольним кубком. Крім того,  кожна команда отримала подарунок від депутата – футбольний м’яч. Також було вручено медаль «Кращий воротар» Луцаку Богдану, учню ЗОШ №2; «Кращий гравець»  - Демківу Ростиславу, студенту коледжу. Почесними грамотами відзначили суддів Скородинського М.М. і Конопаду І.В.

 

Ми пишаємося спортивними досягненнями нашої талановитої молоді!

 Дякуємо Ігорю Васильовичу за особистий внесок у розвиток молодіжного спорту, організаторам  - за спортивне дійство, учасникам та їх тренерам  - за участь!

 Ви – найкращі!

 

 «Студентська миля – 2019»

    31 травня 2019 року у всіх регіонах України одночасно був проведений Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів. В програму дійства включені руханка і легкоатлетичний забіг на дистанцію 1 миля. Ініціювали загальнонаціональний спортивний захід МОН України, Спортивна студентська спілка та Національний олімпійський комітет України.

 Студенти та викладачі Рогатинського державного агарного коледжу спільно з цикловою комісією фізичного виховання та Захисту Вітчизни підтримали акцію «Студентська миля» та взяли активну участь в ній. Спортивно-виховний захід відбувся на території навчального закладу. Мета даної акції –популяризація здорового активного способу життя. Учасники спортивно-масового заходу під ритми веселої музики виконували комплекс вправ та забіг на 1 милю.

  

  

                                    

  

                                   

 

2019-2020 рік

 «Фестиваль здорового способу життя. Осінні забави»

        12 вересня 2019 року До Дня фізичного виховання та спорту України, у Рогатинському державному аграрному коледжі відбулося виїзне бінарне заняття циклової комісії фізичного виховання і Захисту Вітчизни з цикловою комісією загальнотехнічних дисциплін на базі рекреаційного центру «Вилінь».За сприянням директора коледжу Триніва І.В.  студенти І курсу та їх куратори мали можливість взяти участь у цікавому занятті на свіжому повітрі.  

  

   

 

                     Майстер-клас з технології приготування їжі на природі провела викладач спецдисциплін Базів О.М. спільно зі учнями групи К-31.

  

   

        З метою популяризації здорового способу життя, у рамках святкування проводилися спортивно-кулінарні конкурси. Команди-переможці отримали за зайняті І місце цікаві і креативні призи.

    

  

   

        Учасники заходу отримали море позитивних емоцій, дізналися секрети приготування їжі у польових умовах, відпочили і набралися сил для звершень нових добрих справ.

 

Спортивно-розважальний захід «Чоловік – це звучить гордо!», присвячений Дню Захисника України

 
      10 жовтня 2019 року у Рогатинському державному аграрному коледжі проводився спортивно-розважальний захід «Чоловік – це звучить гордо!», присвячений Дню Захисника України.
 
 
    У заході взяли участь команди студентів 3 відділень та команда викладачів коледжу, яку очолив  директор,  депутат Івано-Франківської обласної ради Тринів І.В. Програма свята складалася із 6 конкурсів.  Оцінювали якість виконання завдань журі у складі: заступника директора з навчальної роботи Вільчика В.О., заступника директора з виховної роботи Вергун Т.С. та заступника директора із навчально-виробничої роботи відділення ПТО Баран О.М.
 
  
                                 
 
      На святі студенти і викладачі помірялися богартиською силою, повправлялися на спритність і витривалість, продемонстрували силу духу і господарність. Показали всім, яким повинен бути лицар ХХІ століття.
 
  
  
 
  
   
  
  
 

       У результаті конкурсних завдань журі визначили наступних переможців:

І місце розділили – команда відділення механізації сільського господарства та команда викладачів коледжу;

ІІ місце здобули – ветеринарне і ПТО відділення.

    
                                            
 

Спортивно-масові заходи до Дня сільського господарства та Дня студента

     В Рогатинському державному аграрному коледжі до Дня сільського господарства та Дня студента циклова комісія фізичного виховання і Захисту Вітчизни провела ряд спортивно-масових заходів.

       12 листопада 2019 року було проведено змагання з шашок між відділеннями. Перемогу у змаганні здобули:

І місце – відділення механізації сільського господарства (Наконечний Назар, студент групи М-22);

ІІ місце -  відділення ПТО ( Цап Ярослав, студенти групи К-11);

ІІІ місце – ветеринарне відділення ( Лепський Назар, студенти групи В-12).

  

  

    13 листопада 2019 року в спортивному залі Рогатинського ліцею №2 імені Братів Рогатинців відбулася товариська зустріч з волейболу між командами юнаків коледжу та учнями ліцею.

      В дружньому поєдинку перемогу здобула команда Рогатинського державного аграрного коледжу з рахунком 3:0.

  

  

Вітаємо переможців! Молодці!!!

 Циклова комісія фізичного виховання і Захисту Вітчизни вітає усіх з Днем студента!!!!

   

Призові місця у обласній спартакіаді з настільного тенісу

      5 грудня 2019 року в Рогатинському державному аграрному коледжі були проведені запальні змагання обласної спартакіади з настільного тенісу серед студентів закладів вищої освіти рівня коледжів.

         Наші спортсмени здобули заслужене І місце і тому прийняли участь у фінальних змаганнях, які відбулися на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 10 грудня 2019 року.

  

     Команда нашого коледжу: Коваль Ольга (студентка групи В-12), Магдій Тарас (студент групи М-11), Ганкевич Марія (студентка групи Т-41), Остап Андрій (студент групи М-41)  в запеклій боротьбі виборола І командне місце.  Ганкевич Марія стала першою в особистому заліку серед дівчат та Остап Андрій посів ІІ місце серед юнаків.

  

                                   

        Ми гордимося нашими переможцями та бажаємо їм подальших перемог.

  Змагання комплексної спартакіади з волейболу 2020

       05 лютого 2020 року циклова комісія фізичного виховання та Захисту Вітчизни провела змагання комплексної спартакіади з волейболу між відділеннями.

      У фінальних іграх зустрілися команди механічного та ветеринарного відділень. Перемогу здобула команда механічного відділення, ІІ місце отримала команда ветеринарного відділення, а за результатами попередніх матчів ІІІ місце – відділення ПТО, ІV місце  посіла команда технологічного відділення.

  

         

                            

 Вітаємо наших переможців! Бажаємо успіхів та нових досягнень!

  

Змагання комплексної спартакіади з волейболу 2020

       05 лютого 2020 року циклова комісія фізичного виховання та Захисту Вітчизни провела змагання комплексної спартакіади з волейболу між відділеннями.

      У фінальних іграх зустрілися команди механічного та ветеринарного відділень. Перемогу здобула команда механічного відділення, ІІ місце отримала команда ветеринарного відділення, а за результатами попередніх матчів ІІІ місце – відділення ПТО, ІV місце  посіла команда технологічного відділення.

  

              

                                    

 

Фінальний матч з міні-футболу між відділеннями

    10 березня 2020 року відбулася фінальна гра з міні-футболу. У фіналі зустрілись дві групи відділення механізації сільського господарства: група М-31 та група М-22. В запеклій боротьбі перемогу отримала група М-31. Директор Рогатинського аграрного фахового коледжу  Тринів І.В. вручив  переможцям грамоти та перехідний Кубок.

   

  

     Циклова комісія фізичного виховання та Захисту Вітчизни, адміністрація коледжу щиро вітають з перемогою команду відділення механізації сільського господарства групи М-31:

Ласковича Івана

Чечеля Максима

Ганусин Роман

Андрусишин Микола

Поляка Івана

Романів Віктора

Дроняка Дмитра

Приймак Ігоря

    

                                 

 

Змагання з кульової стрільби, присвячені до Дня виведення військ з Афганістану

11-12 лютого 2021 року  на базі Рогатинської СДЮСШОР проводилися змагання з кульової стрільби серед юнаків, дівчат Рогатинських ліцеїв та Рогатинського агроколеджу, присвяченого Дню виведення військ з Афганістану.
 
 
                          
 
У результаті змагань команда коледжу виборола командне 3 місце, а Котнюх Андрій, який в особистому заліку у стрільбі з малокаліберної гвинтівки набрав 46 очків  (1 місце).
  

Щиро вітаємо переможців!

Молодці!!!

 Організаційно-педагогічні методи і засоби формування ціннісного ставлення до здоров’я студентів та учнів

 

Здоровий і активний спосіб життя, особливо в період карантинних обмежень є як ніколи актуальною проблемою.

 22 березня 2021 року циклова комісія фізичного виховання та Захисту Вітчизни  провели онлайн вебінар на тему: «Організаційно-педагогічні методи і засоби формування ціннісного ставлення до здоров’я студентів та учнів».

 Голова циклової комісії Маньків Б.В. детально розкрив питання формування бережливого ставлення до здоров’я у студентів та учнів, практичних навичок здорового способу життя. Адже у здоровому тілі – здоровий дух.

  

В ході обговорення теми, члени циклової комісії Нитчин М.Т. та Колос М.В. поділилися досвідом організації фізичної культури у форматі дистанційного навчання, створення відео флешмобів «Здоровий спосіб і охорона довкілля».

  До обговорення також долучилися заступник директора з навчальної роботи Вільчик В.О.  та завідувач навчально-методичного кабінету Замкова Г.П.

 

 

  

 

Турнір з шашок

20 квітня 2021 року циклова комісія фізичного виховання та Захисту Вітчизни провела  турнір з шашок між юнаками та дівчатами відділень коледжу.

 За результатами турніру серед юнаків переможці:

  І місце – Лепський Назар група ( В-22)

 ІІ місце – Дем’янів Мар’ян (група Тв-31) і Проців Андрій ( група Тв-31)

 ІІІ місце – Ябчаник Назар (група  М-31).

  

 Серед дівчат:

 І місце – Григорчук Христина (група В-22)

 ІІ місце – П’ятнюк Іванна (група Тв-31) і Лосик Неля (група Тв-31)

  ІІІ місце – Соломон Наталя (група К-21).

  

 Вітаємо переможців! Бажаємо нових досягнень!

 

 Тиждень здоров’я

 В рамках тижня здоров’я в Рогатинському аграрному фаховому коледжі відбулися змагання з волейболу серед дівчат відділень коледжу.

 В результаті змагань переможцями стали:

 І місце – команда технологічного відділення

 ІІ місце – команда ветеринарного відділення

 ІІІ місце – відділення ПТО.

            

                            

 Також проводилася товариська зустріч між мешканцями гуртожитків №1 і №2, між юнаками і дівчатами. В запеклій боротьбі перемогу здобули хлопці, з рахунком 2:0.

           

                              

Вітаємо наших переможців!

 

 Турнір з баскетболу 2021

 27 травня 2021 року, в рамках тижня здоров’я відбувся турнір з баскетболу між відділеннями коледжу. У результаті змагань визначили переможців:

 І місце – команда ветеринарного відділення

 ІІ місце – команда механічного відділення

 ІІІ місце – команда технологічного відділення і ПТО.

  

                                       

   

                                   

 

 Турнір з міні-футболу

28 травня 2021 року на завершення тижня здоров’я, циклова комісія фізичного виховання і Захисту Вітчизни організувала турнір з міні-футболу між відділеннями коледжу. В результаті запеклої боротьби визначили наступний рейтинг переможців:

І місце – команда ветеринарного відділення

ІІ місце – команда механічного відділення

ІІІ місце розділили між собою команди технологічного відділення і ПТО.

  

  

                 

Традиційні осінні забави

17 вересня 2021 року відбулося традиційне виїзне бінарне заняття з «Фізичної культури» та «Технології приготування їжі з основами товарознавства» на базі рекреаційного центру «Вилінь». За сприянням директора коледжу Триніва І.В.  студенти та їх куратори мали можливість взяти участь у цікавому занятті на свіжому повітрі.

  

Майстер-клас з технології приготування їжі на природі провела викладач спецдисциплін Базів О.М. спільно зі учнями групи К-11.
  
З метою популяризації здорового способу життя, у рамках заняття проводилися спортивно-кулінарні конкурси. Кожна команда у конкурсах отримала креативні призи. 
  
  
 
Учасники заходу отримали море позитивних емоцій, дізналися секрети приготування їжі у польових умовах, відпочили і набралися сил для звершень нових добрих справ.