Студентське самоврядування

        У всі часи студентство вважалося передовою верствою населення із прогресивними поглядами та рішучими вчинками. Прагнення до знань і активна життєва позиція роблять цих молодих людей несхожими на інших членів суспільства.

        Інтереси студентів Рогатинського державного аграрного коледжу представляє Студентська рада.

      Студентська рада – орган студентського самоврядування, метою якого створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо.

       Студентська рада діє на принципах відкритості, рівності прав студентів, незалежності від впливу політичних партій та рухів, громадських і релігійних організацій.

    Діяльність студентського самоврядування спрямована на забезпечення виховання духовності та культури студентів Рогатинського державного аграрного коледжу, зростання у них соціальної активності.

    Органи студентського самоврядування є не просто представницькими, вони активно виступають у ролі своєрідних посередників між адміністрацією коледжу, відділення і студентською громадою, забезпечуючи їх ефективне спілкування.

     У нашому коледжі студентське самоврядування діє уже 15 років.  Воно об’єднує у собі студентську раду, студентську профспілку, ради гуртожитків.

               Основними завданнями Студентської ради є:

 • захист прав та інтересів студентів, які навчаються;
 • забезпечення виконання студентською молоддю своїх обов’язків — як громадянина і студента;
 • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
 • участь у проведенні навчально-виховної роботи коледжу;
 • організація культурно-освітньої та фізкультурно-масової роботи,  дозвілля та відпочинку студентів;
 • сприяння забезпеченню інформаційної, правової, психологічної, фінансової, юридичної та іншої допомоги студентам відповідними службами, органами, організаціями тощо;
 • пропаганда здорового способу життя, запобігання вчиненню студентами правопорушень;
 • виховання патріотизму, потреби дотримуватися законодавства, моральних та етичних норм;
 • співпраця з адміністрацією коледжу для вдосконалення навчального-виховного процесу.

        Чинна Студентська рада – це креативні та ініціативні люди, яким не байдуже, що відбувається в їхньому рідному коледжі і які прагнуть зробити навчальний процес цікавим, веселим і незабутнім. 

 

Сектори роботи студентської ради

 Сектор – це організація 2-3 студентів, які виконують окреме завдання покладене на них, відповідно до їх навичок, вподобань і можливостей.

 У студентській раді діють такі сектори:

 • Прес-центр
 • Волонтерська служба
 • Клуб за інтересами.

 

 

 

 Роль студентського самоврядування в організації патріотичного виховання в умовах розвитку демократичного суспільства

           Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми пам’ятаємо і ніколи не забудемо героїчні сторінки, коли проливалась кров патріотів. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

         Студентська молодь в усі часи і епохи була найбільш динамічною, безкомпромісною, творчою силою суспільства. Вона найбільш орієнтована в політичному перебігу подій, має чіткі соціальні позиції, виразні життєві ідеали. Про це свідчить подвиг Героїв Крут – юних захисників суверенності України, подвиг, що вселяє гордість і єднає українську націю.

Ми пам’ятаємо героїзм героїв повстанчих загонів УПА, які в тяжкі часи відстоювали незалежність країни. І ми вірні традиціям наших предків  саме студенти розпочали голодування у 1991 році. Це студенти відстоювали демократію на Майдані Незалежності восени 2004 року. Це вони вийшли на мирну демонстрацію за Європейські орієнтири у 2013 році, і ще раз заявивши про себе як найбільш прогресивна і теоретично підготовлена частина суспільства.

По-молодечому голосно і завзято, з піснями, з прапорами України і Євросоюзу, заявили про свою цивільну позицію. Вони вийшли на площу з вірою в справедливість і надією на те, що їх голос буде почутий урядом Януковича. Але сталося інакше…

Десятки протестувальників були по звірячому побиті спецпідрозділами міліції  і у важкому стані потрапили до лікарень. Серед тих хто постраждав були і наші студенти-випускники, а Романа Шарана показали по телевізійних каналах як він із зламаною рукою був вкинутий у міліцейські клітки як злочинець. З нього вимагали показів, погрожували судовою розправою.

   Вже вранці по всіх каналах світу транслювали страшні кадри цього побоїща. Люди побачили, як здоровенні бійці, озброєні палицями калічать студентів. Побачили розбиті голови, скривавлені особи дітей і жах в їх очах.   На вулиці Києва вийшли тисячі і тисячі українців. Українців, які встали за своїх дітей, за честь і гідність кожного з нас. Це був початок…

   Після двох місяців мирних протестів підтримка мітингувальників зростала. Та замість того,  щоб мирно врегулювати ситуацію, 18 лютого тодішня влада на чолі з Януковичем віддала злочинний наказ застосувати зброю і зробити «зачистку» Майдану, застосовуючи водомети, бронетранспортери і вогнепальну зброю.

До нас прийшла війна. Справжня кровопролитна війна. Нас намагалися винищити за бажання мати людську гідність і самим обирати своє життя. Настав той час, коли кожен українець мав зробити вибір: або ти станеш рабом, або будеш вільною людиною і житимеш у вільній державі.

Тисячі поранених і більше 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

Ми вчимо історію, але ми її творимо. Тому ми розпочали  марші протесту проти побиття студентів у Києві. Перші мітинги у місті  Рогатині та звернення до тодішньої влади з вимогою скласти свої повноваження, збір благодійних коштів на підтримку Євромайдану, на реабілітацію поранених випускників коледжу, на допомогу сім’ям Небесної сотні, організація антивоєнного мітингу для всієї молоді району, участь студентів у загальноміському конкурсі на кращий ескіз пам’ятного знаку Небесній Сотні. Ми брали участь у  благодійних концертах для жителів  міста і залучені кошти передати на його спорудження.

Тим часом, за ініціативи директора нашого коледжу, було прийнято рішення спорудити пам’ятник Небесній Сотні на території коледжу. Всіма нами ця ініціатива була підтримана і 27 червня 2014 року  такий пам’ятний знак був відкритий і освячений.

У боях за  свою країну, за  краще життя гинуть завжди найкращі. Новітні герої своєю великою любов'ю, мудрістю та душевним теплом зберегли неньку-Україну від найбільшої загрози - втрати її незалежності. Хай вічною буде пам'ять загиблим героям!

2018 рік

Організаційне засідання студентської ради 

  13 вересня 2018 року згідно плану роботи студентської ради відбулося організаційне засідання студради. Від імені адміністрації коледжу заступник директора з виховної роботи Тетяна Степанівна Вергун привітала учасників засідання з початком роботи студентської ради. Побажала плідної праці, нових ідей та звершень. Практичний психолог Наталія Володимирівна Добровлянська приєдналася до привітань і розповіла студентам про роль студради у житті коледжу,  її функції та повноваження.

    Дирекція навчального закладу призначила координатором студентської ради Юлію Романівну Котик. Новоспечений координатор ознайомила присутніх із орієнтовними напрямами роботи студентської ради у 2018-2019 навчальному році та запропонувала пройти анкетування з метою вивчення подальших перспектив розвитку спільноти студентського самоврядування.

  

    Голова студентської ради Василина Чубата висловила особисті міркування з приводу подальшої роботи студради і запропонувала  представникам  студентського самоврядування І курсу взяти участь у творчому конкурсі "Фото - Квест". Конкурс має на меті розкрити творчий потенціал студентів. Зустріч виявилася плідною, позитивною, сповненою ентузіазму і надій на ефективну, результативну діяльність студентського самоврядування.

 Конкурс « Таланти, твої Україно»

 Талант - це віра в себе, в свою силу.

 Максим Горький

 Великий талант вимагає великої працьовитості.

 Петро Чайковський

   Наш навчальний заклад уже понад 60 років поряд з підготовкою фахівців аграрної галузі формує творчі особистості. Цього року на І курсі нараховується 205 студентів. З метою вивчення студентського контингенту, виявлення творчих здібностей і талантів, традиційно, у вересні адміністрація коледжу організовує конкурс талантів серед студентів І курсу.

    Першокурсники неабияк вразили членів журі та глядачів у залі, створили святковий та позитивний настрій. Вони підготували різножанрові номери й постановки (вокальні номери, театральні, танцювальні і гумористичні постановки, а також художні малюнки) та продемонстрували високий рівень підготовки. 

  

                                 

     Оцінювало майстерність та творчість юних талантів вельмишановне журі у складі: заступника директора з навчально-виробничої роботи П.С.Мельниченка, практичного психолога Н.В.Добровлянської, голови профспілки коледжу З.Б.Драган, методиста навчальної частини І.Б.Кобути, завідувача бібліотеки Л.М.Належитої та художніх керівників (Л.Я.Тернівської, Б.І.Федьківа, А.І.Крупки).

   Члени журі подякували усім учасникам за участь і прекрасні номери, а також з радістю відзначили, що лави студентства поповнила талановита молодь.    

Організаційна нарада з студентським активом

    Згідно плану виховної роботи 3 жовтня 2018 року відбулася організаційна нарада директора коледжу Триніва І.В. з студентським активом навчального закладу. На засіданні обговорювали такі питання:  збереження теплоенергії до початку і під час опалювального сезону, стан відвідування навчальних занять, дотримання порядку та правил поведінки на території коледжу та гуртожитків.

 

        Ігор Васильович повідомив учасників наради про необхідність економного використання енергоносіїв у період опалювального сезону і тепліше одягатися відповідно до погодних умов.

      Він наголосив на  дотриманні правил внутрішнього розпорядку  навчального закладу, нормативних документів, а також правил проживання у гуртожитках.

    На засіданні студенти мали можливість поспілкуватися з Мельник Ольгою, студенткою IV курсу технологічного відділення,яка проходила навчально-виробничу практику у Німеччині. Студентка розповіла про особливості практики,графік роботи, екскурсії, етнокультурні цінності німців та їх ставлення до практикантів. За словами практикантки, секрет успіху полягає у доброму володінні німецькою мовою та прагненням вчитися, працювати.

       Директор коледжу проінформував студактив про початок профорієнтаційної роботи. Вже кілька років поспіль студенти беруть активну участь у акції  «Зроби собі заміну», тому запропонував продовжити цю добру традицію.

Святковий концерт до Дня працівників освіти

      День вчителя — чудове свято, коли ми можемо висловити свою щиру подяку нашим педагогам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити своїх вихованців успішними та щасливими людьми.

      4 жовтня 2018 року  у Рогатинському державному аграрному коледжі до Дня працівників освіти відбувся святковий концерт.

  

     Учасники художньої самодіяльності, студенти та учні коледжу створили веселу і святкову атмосферу для публіки, підготували: смішні театральні сценки, енергійні хореографічні композиції та вокальні номери.

  

       Глядачі підтримували виконавців бурхливими, радісними оваціями.

 

Комплексна спартакіада військово-прикладних видів спорту

 Не лише силою боротися треба, а і вмінням.

      11 жовтня 2018 року до Дня захисника України, Дня створення УПА та українського козацтва у Рогатинському державному аграрному коледжі проводилася комплексна спартакіада військово-прикладних видів спорту серед студентів І-ІІІ курсів. Підготували спортивно-масовий захід голова циклової комісії фізичного виховання і Захисту Вітчизни Маньків Б.В. і керівник фізичного виховання Нитчин М.Т. 

             Цього року спартакіада складалася з 4 завдань:

 1) Біг 10*10 метрів;

 2)Підтягування на перекладині;

 3)Віджимання на брусах;

  4)Комплексно-силова вправа.

 

       Студенти продемонстрували високий рівень спортивної підготовки, козацький дух та прагнення перемогти.

 

Талановита молодь читає поезію

 “Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...”

 Ліна Костенко

      17 жовтня 2018 року циклова комісія мови та літератури організувала у читальному залі бібліотеки коледжу конкурс читців поезії «О слово рідне…» серед студентів І-ІІІ курсів.  Мета мистецького заходу – ознайомити з багатим і прекрасним фондом української літератури, виховати любов до рідного слова, поезії, сформувати особисті вподобання і прагнення пізнавати світ мови та літератури.

    Учасники конкурсу ознайомили присутніх з творчістю вподобаних поетів, продемонстрували знання класичної та сучасної української літератури.

  

    Виступи студентів торкнули слухачів до глибини душі емоційністю, колоритністю, багатогранністю. Звучали вірші різножанрової тематики, починаючи від романтичної лірики до глобальних проблем людства.

  

Жива молодіжна вервиця у Рогатині

Молитва – це крила душі…

     З ініціативи духовенства рогатинського деканату та директора коледжу Триніва І.В., 18 жовтня 2018 року відбулася молитовна хода вулицями міста Рогатина з молитвою на вервиці, в якій молилися за мир і спокій в Україні та просили заступництва  Пресвятої Богородиці.

  
      У молитовній ході взяли участь студенти аграрного коледжу, які щиро прославляли Небесну і нашу Матір, за Її турботу і опіку над нами.

        

  

Круглий стіл на тему: « Ми проти насильства»

     З ініціативи дирекції коледжу, 23 жовтня 2018 року, у рамках тижня Центру соціальних служб сім”ї та молоді РДА, було проведено круглий стіл «Ми проти насильства» за участю студентського активу та працівників Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На зустрічі обговорювали такі питання:

 • Проблема боулінгу в молодіжному середовищі;
 • Торгівля людьми – грубе порушення прав громадян;
 • Юридична відповідальність за вчинення насильницьких дій.

  

      Питання насильства жваво обговорювалося членами студентського активу коледжу, кожен з яких висловив свою думку, досвід і шляхи подолання цієї проблеми. Голова студентської ради Чубата Василина розповіла про відомого мотиваційного тренера з обмеженими можливостями Ніка Вуйчича, який також у свій час пережив знущання і створив програму «Безпечна школа».

   

     Війна та насильство — це зло, що калічить наші душі. Отже, щоб стати кращими, потрібно змінити навколишній світ, починаючи з себе, зі своїх друзів та знайомих. Якщо кожен з нас зміниться, то зміниться  й наше життя, а значить, щезнуть війни та насильство.

 

Неймовірний вечір з Ніком Вуйчичем

        За ініціативи голови студентської ради Василини Чубатої та сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, директора РДАКу Триніва І.В., 28 жовтня 2018 року відбулася поїздка у славне місто Лева на грандіозну подію – зустріч з Ніком Вуйчичем «Життя без обмежень».

       Студенти коледжу, учні СЗОШ №1 та гімназії ім. Володимира Великого мали можливість послухати відомих ораторів, наставників Ніка Холла та Ніка Вуйчича.

  

      Найочікуванішим моментом вечора був вихід Ніка Вуйчича, людини з обмеженими можливостями, але з безмежними серцем і душею. Він австралійський мотиваційний тренер, меценат, християнський проповідник та автор книг. У Львів Нік прибув вперше з власною програмою. Його слова знайшли відгук у кожному серці глядачів, дали надію тим, хто її потребує. Нік вразив присутніх своєю історією, життєвим позитивом, щирою вірою у себе та Бога.

      Крім того, у прохолодний осінній вечір тепло зігрівали пісенні номери учасників «Голосу країни» та хореографічний номер подружньої пари з обмеженими можливостями, який безумовно розчулив кожного.

  

      Ця зустріч назавжди залишила у слід  у серцях молоді Рогатина. Вони із захопленням слухали виступи молодих спікерів, почерпнули життєву енергію та настанови, отримали неймовірну порцію позитивних вражень та емоцій. Їм було над чим задуматися….

 

Чергове засідання студентської ради

      8 листопада 2018 року згідно плану роботи студентської ради проводилося засідання студентської ради коледжу.

    На порядку денному обговорювалися питання організації святкування Міжнародного дня студента та затвердження плану на заходів на листопад.

     Члени студради творчо та плідно попрацювали над створенням ідей щодо організації святкової дискотеки з нагоди Дня студента. До організації створення святкової атмосфери підійшли з креативом та позитивним настроєм. Свято обіцяє бути веселим, танцювальним, жартівливим.

  

                                   

            Затвердили план заходів на поточний місяць.

 

Радіодиктант національної єдності 2018

     Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. В рамках святкування проводиться всеукраїнський флешмоб написання радіодиктанту. Цього року офіційне гасло радіодиктанту - #пишеморазом.

      9 листопада 2018 року студенти, викладачі та працівники Рогатинського державного аграрного коледжу в режимі онлайн долучилися до всеукраїнської акції написання радіодиктанту. Кожен з присутніх відчував піднесення, радість, гордість, що ми – українці. 

  

  

     Текст диктанту «Крила України» озвучив доцент  Київського університету імені Б. Грінченка  Олександр Авраменко. 

      Ми поділяємо основну думку диктанту, що « Головне – усім нам роботи свою справу з любов’ю, відчувати і політ і тоді обов’язково мрія здійсниться!».

 

Нагородження до Дня студента

     15 листопада 2018 року відбулося нагородження студентів з нагоди професійного свята, Дня студента. Вихованці коледжу отримали грамоти за успішні досягнення у навчанні, спортивних секціях, художній самодіяльності.

  

     Директор коледжу Тринів І.В. особисто привітав студентів зі святом, побажав здоров’я, незабутніх, цікавих студентських років та примноження нових здобутків.

  

  

      Заступник голови директора з виховної роботи Вергун Т.С. висловила привітання з нагоди свята та гордість за досягнуті результати вихованців.

 

      Учасники художньої самодіяльності привітали винуватців дійства сольними номерами.

   

     Бажаємо Вам, студенти,  численних перемог і досягнень на вашому життєвому шляху! Нехай ці студентські роки пройдуть незабутньо, цікаво і легко!

 

Святкова дискотека з нагоди Дня студента

    15 листопада 2018 року з ініціативи студентської ради та підтримки дирекції навчального закладу було проведено святкову дискотеку з нагоди Дня студента. Члени студентської ради підготували фотозону та цікаві конкурси, прикрасили тематично фойє актової зали. 

  

  

                                

       Також було під час свята проводився збір благодійних коштів для студентки Вікторії Коритко.

     Учасники художньої самодіяльності та їх керівники забезпечили живу музику, виконання сучасних пісень. Свято відбулося на славу, молодь отримала великий позитивний заряд і довела, що студенти вміють не тільки вчитися, а й добре відпочивати! 

 

Благодійна робота студентської ради

        Студентська рада до Дня студента організувала святкову дискотеку, яка мала благодійний характер. Вихованці коледжу дуже чуйні до чужого горя і завжди готові допомогти іншим, тому вкотре відгукнулися надати посильну матеріальну допомогу.  

        Кошти, зібрані, за вхідний квиток (5 грн) були передані директором навчального закладу Тринівим І.В. та головою студентської ради Чубатою В. для Вікторії  Коритко, студентці групи Тв-31, яка потребує довготривалого і дороговартісного лікування.

       Дирекція, студентська рада висловлює щиру подяку небайдужому студентському і учнівському колективу.

 

 Чергове засідання студентської ради 06.12.18

         6 грудня 2018 року  відбулося чергове засідання студентської ради. На порядку денному розглядали такі питання:

1.Конкурс «Новорічних прикрас».

2. Підготовка до благодійного ярмарку «Подаруй дитині радість».

3. Підготовка до новорічного свята.

4. Дотримання техніки безпеки під час канікул.

5. Проведення акції «Зроби собі заміну».

     Координатор студентської ради Котик Ю.Р. проінформувала про організацію новорічної програми, наголосила на нагальній потребі представникам студради донести до відома у групи про правила безпечної поведінки під час зимових канікул та участі у проведенні профорієнтаційної роботи.

     Голова студентської ради Чубата В. розповіла присутнім про перші результати конкурсу «Новорічні прикраси» та стан підготовки до благодійного ярмарку.

  

  

Благодійний ярмарок «Подаруй дитині радість»

Краще зробити одну добру справу, ніж сказати сто добрих слів

Веселін Георгієв

Добро множить добро

Сілован Рамішвілі

      9 грудня 2018 року  у м. Рогатин за ініціативи районної ради старшокласників «Лідер» , відбувся благодійний ярмарок «Подаруй дитині радість». Зібрані кошти підуть  на придбання подарунків дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей.

     До цієї благодійної акції долучилася також студентська молодь Рогатинського державного аграрного коледжу. Напередодні  студенти активно та плідно готувалися до  ярмарку. Під керівництвом майстрів виробничого навчання Базів О.М., Бояновської Н.В. учні групи К-21 спекли чудові, смачні медові пряники.

      З допомогою викладача Гадуп’як О.В., її креативних ідей та вмінь,  студенти виготовили цікаві та креативні новорічні прикраси.

  

     Творча команда: Чубатої Василини, Панівник Оксани, Кілафли Валерія, Грушецької Вероніки, Денеги Уляни, Кічули Марії, Депутович Сандри, Лазар Анни-Марії  з натхненням  працювала над творчим оформленням різдвяних пряників.

  

  

      Координатор студентської ради Котик Ю.Р. та студенти Панівник Оксана, Кілафли Валерій та Затерко Олеся презентували на ярмарку,  виготовлені власноруч, роботи студентського колективу та зібрали кошти на суму 1146 грн.

  

      Ми безмежно раді, що змогли цей світ зробити трішечки добрішим і віримо, що Святий Миколай обов’язково завітає до дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.  

     Дякуємо дирекції коледжу та викладачам, майстрам виробничого навчання за підтримку та допомогу, а також всім студентам та учням, які долучилися до цієї благодійної акції.

 

 Тренінг «Домашнє насильство – де шукати вихід?»

       13 грудня 2018 року, в рамках тижня права, у коледжі проводився для студентів тренінг «Домашнє насильство – де шукати вихід?» .

     Тренінг проводив запрошений гість, Назарій Петрів науковий співробітник Інституту та аспірант кафедри історії Церкви УКУ, координатор різноманітних проектів.

  

        За допомогою елементів психодрами тренер змоделював різні ситуації домашнього насильства. Навів багато прикладів, схожих випадків: зламаних доль, сімейних розломів. Ці життєві історії продемонстрували  лише незначну частину того, що називається домашнім насильством.

  

      Студенти взяли активну участь у тренінгу, апробували на собі роль «жертви», проявили співпереживання до потерпілих насильства, шукали разом із тренером шляхи виходу із кризової ситуації.

      Тренінг виявився для студентів корисним, він дав змогу всім присутнім  усвідомити, що жертвам домашнього насильства необхідна допомога та що ситуація не безнадійна. Учасники зустрічі зрозуміли для себе, що людей, які постраждали від різного виду насильства, слід морально підтримати, знайти для них добре слово. А також, що не потрібно боятися про це говорити, звертатися за допомогою, боротися із своїми страхами, стереотипами сором’язливості, страхом розголосу та громадським осудом. Усе це дозволить  попередити виникнення душевних травм, фізичних страждань і принижень.

     Як зазначив пан Назарій, наше завдання допомогти людині зрозуміти проблему і змінити щось у її житті, пам’ятати що вихід завжди Є!

        Особливу подяку висловлюємо запрошеному гостю, тренеру та чудовій людині Назару Петріву!

«Святий Миколай іде – Різдво веде»

В день омріяний, жаданий,
Нехай здійсняться всі бажання.
На крилах щастя Святий Миколай
Передає вам найкращі вітання!

     Свято Миколая – довгожданий  день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають і дорослі і малі.

    За доброю традицією, напередодні свята у коледжі відбувається новорічно-різдвяна програма.  Цього року веселе свято «Святий Миколай іде – Різдво веде» для студентів підготували викладачі Драган З.Б., Лещар М.І. та координатор студентської ради Котик Ю.Р.

  

  

      Директор коледжу Тринів І.В. привітав усіх присутніх зі святом, побажав щедрого і багатого Миколая, радості й тепла у кожній родині, миру в Україні.

   Ігор Васильович разом з Миколаєм роздав солодкі подарунки навчальним групам, учасникам художньої самодіяльності  та святкової програми.

  

     Аудиторію вразили  веселі, жартівливі сценки, танці та пісні. Студенти та організатори постаралися на славу, створили гарний настрій, подарували багато позитивних емоцій.

  

  

     Дякуємо всім, хто долучився до організації чудового свята  для студентів, викладачів та працівників коледжу!