Зарваниця – джерело віри, надії і Божої благодаті

        Марійський духовний центр «Зарваниця» – це чудотворне місце, яке ось уже 780 років кличе до себе сотні тисяч християн. Це місце, де душа оживає, очищається, де відчувається умиротворення, наснага і надія. Кожен сюди звертається в пошуках катарсису, душевного спокою, помочі Пресвятої Богородиці.

       7 червня 2019 року колектив Рогатинського державного аграрного коледжу відвідав  духовну святиню України, собор Зарваницької Матері Божої. Поїздка відбулася за підтримки директора коледжу Триніва І.В. та профспілкової організації працівників РДАКу. 

  

             Зарваниця — осередок сакрального значення, що має давню і дивовижну історію, яка пов'язана з тим, що тут знайшов надійний прихисток київський монах, якому уві сні з'явився образ Богоматері з малим Ісусом на руках. У 1867 році Папа Римський Пій IX коронував ікону Зарваницької Божої Матері і надав Зарваниці статусу відпустового місця.

      Ми відвідали: собор Зарваницької Матері Божої, надбрамну церкву Благовіщення, скульптурну композицію рельєфної ікони Зарваницької Матері Божої, чотириярусну дзвіницю, Хресну дорогу, купіль «Джерело Святої Анни», храм Пресвятої Євхаристії, храм копії хатини Матері Божої.

  

  

 

   

     Протоієрей Дмитро-Петро Квич – Місіонер Милосердя для УГКЦ в Італії, адміністратор Собору Зарваницької Матері Божої Марійського духовного центру «Зарваниця» розповів вірянам про його історію, провів екскурсію храмами, пам’ятками та спільно з отцем Михайлом Благим провів молебень в одній із каплиць, що знаходиться на Хресній Дорозі.

  

                              

    Будівлі, храми і територія Зарваниці справили неабияке враження, повсюди відчувався спокій та мир, а навколишній краєвид радісно милував око. 

      Працівники коледжу отримали надзвичайно позитивні враження емоційне піднесення та духовно збагатилися.