Успішне партнерство коледжу з представниками Тюрінгійської агенції європейських програм

      Понад рік успішно і плідно триває партнерство нашого навчального закладу із Тюрінгійською Агенцією Європейських програм. Наші студенти вразили німців своєю професійною майстерністю, рівнем знань німецької мови, особистими якостями.

       4 червня 2019 року з офіційним візитом у Рогатинський державний аграрний коледж завітали представники Тюрінгійської Агенції Європейських Програм Ліліана Грицишин, Детлеф Рейтер.

    На зустрічі були присутні директор коледжу Тринів І.В., студенти-практиканти і випускники коледжу. Обговорювали питання подальшого професійного навчання у Німеччині наших випускників Ольги Мельник та Андрія Малецького. Пані Ліліана ознайомила випускників із пакетом необхідних документів для здобуття фахової освіти закордоном.

     Також партнери з німецької сторони поспілкувалися з майбутніми практикантами, узгодили усі необхідні деталі для проходження виробничої практики на аграрних комплексах Тюрінгії. Студенти дуже задоволені можливістю здобувати практичний досвід на передових підприємствах Європи.

        Керівництво коледжу спільно з  гостями визначили наступні завдання, плани на майбутнє.