Практичний досвід – запорука формування висококваліфікованого фахівця

         Студенти ветеринарного відділення, другого курсу 29 травня 2019 року відвідали одне із базових господарств с. Чесники.  Майбутні спеціалісти ознайомилися  з сучасним сільськогосподарським виробництвом (новозбудованим комплексом розрахованим для утримання молочного поголів’я великої рогатої худоби  в кількості одна тисяча та молочним блоком), технологією виробництва продукції тваринництва, заготівлею і збереження кормів,годівлею та утримання тварин; виконанням робіт щодо ветеринарного обслуговування тварин.

  

       

  

      Під час навчальної практики з дисципліни «Фармакологія з рецептурою», під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін Благого Р.С., Павлів Л.П., студенти набули практичних умінь і навичок з введення лікарських речовин в організм тварин, а саме: через рот, підшкірно, внутрішньом'язово, внутрішньовенно, внутрішньоцистернально, в пряму кишку, наносили лікарські речовини на видимі слизові оболонки та шкіру.

  

 

  

        Після проведеної практики студенти отримали новий практичний досвід, позитивні враження, особливо після дегустації молока та молочних продуктів.