Goodvalley-Україна запрошує студентів на практику

    29 травня 2019 року у Рогатинський державний аграрний коледж завітали представники української сільськогосподарської компанії «Goodvalley» керівник свиноферми Делієво Михайло Борушевський та спеціаліст з управління проектами Олександра Хоптяк. Компанія Goodvalley одна із компаній в Україні, що займається вирощуванням свиней та різних агрокультур.

   

     З 1994 року компанія активно і успішно розвивається на теренах України та за кордоном, наявна велика мережа агропромислових комплексів по Західній Україні.

    Михайло Борушевський розповів студентам ІІІ-IV курсів ветеринарного і технологічного відділень про специфіку сучасного виробництва та переробки продукції свинарства, історію створення підприємств і необхідність кваліфікованих кадрів. Ознайомив за допомогою відеопрезентації з технологією вирощування свиней і особливостями роботи на м’ясокомбінаті в Польщі.

  

      Олександра Хоптяк надала інформацію студентам про умови проходження практики та працевлаштування, соціальний пакет та можливості кар’єрного росту у компанії « Goodvalley».

     Студенти мали змогу поспілкуватися з представниками компанії, задати запитання, які їх зацікавили  та заповнити анкети для подальшої співпраці.