Турнір з міні-футболу за підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради

         23 травня 2019 року, з ініціативи та фінансової підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради Триніва І.В., був проведений турнір з міні-футболу між навчальними закладами м. Рогатин, присвячений Дню героїв.

   

        До привітального слова було запрошені: депутат Івано-Франківської обласної ради, директор Рогатинського державного аграрного коледжу Тринів І.В. і начальник відділу освіти, молоді та спорту Рогатинської райдержадміністрації Трач В.І. Представники влади побажали учасникам турніру наснаги, сили і жаги до перемоги.

  

     У футбольному турнірі взяли участь 3 команди:

  • команда Рогатинського ліцею №1;

  • команда Рогатинської ЗОШ №2;

  • команда Рогатинського державного аграрного коледжу.

        Згідно жеребкування першими відкрили турнір команди Рогатинського ліцею №1 і Рогатинської ЗОШ №2.  У матчі перемогла команда ліцеїстів (6:3).

        У ІІ турі зустрілися на футбольному полі команди РДАКу і Рогатинської ЗОШ №2, перемогу здобула команда студентів (8:1).

        У фінальному поєдинку між командами агроколеджу і  Рогатинським ліцеєм №1, переможцем стала команда Рогатинського державного аграрного коледжу (8:1).

         За результатами турніру:

І місце – Рогатинський державний аграрний коледж;

ІІ місце – Рогатинський ліцей №1

ІІІ місце – Рогатинська ЗОШ №2.

     Учасники турніру, їх тренери були нагороджені почесними грамотами та медалями за зайняті місця, а команда-чемпіон - футбольним кубком. Крім того,  кожна команда отримала подарунок від депутата – футбольний м’яч. Також було вручено медаль «Кращий воротар» Луцаку Богдану, учню ЗОШ №2; «Кращий гравець» - Демківу Ростиславу, студенту коледжу. Почесними грамотами відзначили суддів Скородинського М.М. і Конопаду І.В.

          Ми пишаємося спортивними досягненнями нашої талановитої молоді!

    Дякуємо Ігорю Васильовичу за особистий внесок у розвиток молодіжного спорту, організаторам  - за спортивне дійство, учасникам та їх тренерам  - за участь!

Ви – найкращі!

https://www.youtube.com/watch?v=83pa_A_oVxY&fbclid=IwAR2Kpf76G3xytyWgodQATmLUZFnjF6ZEusC5S5TyzY0SAmMFf_BVlxThYcc