Дні науки в Україні

 Наука — це систематичне розширення області людського незнання

Роберт Гутовський

    “Дні науки” — науково-популярна акція, що проводиться в наукових закладах України з 2013 року. “Дні науки” відбуваються в багатьох установах Києва, Львова, Харкова, Одеси та інших міст України. Співорганізаторами акції є ГО “Наукова унія”. В 2019 році День науки в Україні припало на 18 травня. Рушійною силою наукового прогресу та відкриттів є саме талановиті, неординарні, геніальні вчені, науковці. Завдяки їх старанням, науковим відкриттям світ постійно розвивається, вдосконалюється.

   Викладачі Рогатинського державного аграрного коледжу активно і плідно працюють над науковими проблемами суспільства, беруть участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях, на яких представляють свої наукові роботи. У 2019 році наші викладачі неодноразово були учасники Всеукраїнських та Міжнародних наукових конференціях, зокрема:

1)   Міжнародна науково-дослідній конференції «Дні студентської науки» (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З.Гжицького):

  • викладачі спецдисциплін ветеринарної медицини Шквирков  Я.Я., Павлів О.П., Благий Р.С., Макогін Р.В., Гадуп’як О.В., Вільчик В.О. Теми доповідей: «Піометра. Особливості лікарської допомоги», «Моніторинг гельмінтозів та еймеріозів свійської птиці в господарствах Івано-Франківської області», «Ефективність озонотерапії у собак із гнійними станами»;

  

  

  • викладачі технологічних спецдисциплін Гладун М.С., Мартишин Л.І.,                    Мартишин І.В., Майка Г.І., Петращук В.М. Теми доповідей: «Нові тенденції годівлі телят у фермерському господарстві «Персей Агро» села Чесники Рогатинського району», «Спрямоване вирощування ремонтних телиць в умовах СВК ім. Грушевського», «Утримання та використання гуцульських коней в Прикарпатському регіоні».

  

 

  

2)   Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки» (Кременчуцький педагогічний коледж ім. А.С.Макаренка) – викладачі Павлів О.П. та Замковий С.І., тема доповіді « Психологічні передумови підвищення ефективності навчально-виховного процесу у ВНЗ І-ІІ р.а.».

  

3)   Курс «Підприємництво. Власна справа в Україні» (платформа Prometheus, на базі Києво-Могилянської бізнес-школи) – викладач Мартишин І.В.

    Участь в науково-дослідних проектах для педагогів – це можливість для саморозвитку, самовдосконалення, обміну досвідом, для реалізації своїх професійних і творчих здібностей, підвищення професійної активності й майстерності. Адже, наука це завжди рух тільки вперед і ще стільки є незвіданого, не відкритого.