Вишиванкова хода 2019

    З давніх давен вишита сорочка вважається оберегом. Є символом краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові. Вишита сорочка є національним вбранням українців.  Її одягають на національні свята, в урочисті моменти життя.

    З ініціативи директора коледжу Триніва І.В. Рогатинський державний аграрний коледж вкотре організовує святкові заходи до Дня вишиванки. 16 травня 2019 року  перед центральним корпусом навчального закладу велично красувалася, сформована студентським, педагогічним колективами та гостями свята – вишита абревіатура коледжу.

   Директор Тринів І.В. привітав студентство, педагогів, працівників навчального закладу та гостей з Міжнародним днем вишиванки, подякував за наполегливу підготовку, масовість, емоційність та непідробну щирість.

     Велика коледжна родина та громадськість міста пройшли урочистою ходою до скульптури Божої Матері і разом з отцями змовили щиру молитву до Пресвятої Богородиці.

  

  

  

     Учасники ходи на площі Роксолани, мов на полотні,  вишитим орнаментом утворили герб рідного міста Рогатин. Завершилося дійство виступами народних аматорських художніх колективів коледжу.

  

 

  

  

    Дякуємо всім небайдужим, хто взяв участь у вишиванковій ході і бажаємо чудового настрою, різнобарвних вражень!

З Днем вишиванки!

 https://www.facebook.com/tretyak/media_set?set=a.10211905416185444&type=3

https://www.youtube.com/watch?v=tVMBLN0yUDo&fbclid=IwAR0nK1C051AkLvbYJNIcoDDCKQBfZ0V4cGOgJotsPzXiGLs656qutybS_dQ