Відзначення Дня цивільного захисту у коледжі

      14 травня 2019 року циклова комісія фізичного виховання та Захисту Вітчизни і штаб Цивільного Захисту коледжу провели спортивно-масові заходи, присвячені Дню цивільного захисту. Мета проведення заходів – виховання військово-патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянського обов’язку, закріплення практичних умінь і навичок, загартування сили духу, фізичного розвитку у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

    Спортивно-виховний захід стартував із поданням сигналу загальної тривоги, було здійснено евакуацію викладачів, працівників та студентів коледжу, формування пішої колони і відправлення її до місця безпечного розташування.

      Після успішного виведення і укриття колективів навчального закладу, відбулося урочисте відкриття військово-прикладних і спортивних змагань присвячені Дню цивільного захисту.

       На урочистому відкритті начальник штабу Цивільного Захисту, директор коледжу Тринів І.В. виступив з привітальним словом та побажав усім учасникам сили духу й тіла, легкої перемоги.

  

                                

         Програма військово-прикладних і спортивних змагань складалася із 7 вправ:

- Комплексна естафета з медико-санітарної підготовки;

- Віджимання на брусах;

- Армреслінг;

- Розбирання та збирання автомата АК-74;

- Одягання загально-військового захисного комплекту;

- Підтягування на перекладині;

- Командне перетягування канату.

     У спортивно-масових заходах взяли участь команди відділення “Механізації сільського господарства”, “Ветеринарної медицини”, “Технологічного відділення” та “Професійно-технічної освіти».

        З метою відзначення учасників та підведення підсумків свята було сформоване журі, у склад якої входили:

Вільчик В.О. – заступник директора з навчальної роботи;

Вергун Т.С. – заступник директора з виховної роботи;

О.М.Баран – заступник директора з навчально-виробничої роботи відділення ПТО;

П.С.Мельниченко – заступник директора з навчально-виробничої роботи;

Н.В.Добровлянська – практичний психолог.

            У результаті змагання з комплексної естафети з медико-санітарної підготовки:

І місце - команда відділення ветеринарної медицини

ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда технологічного відділення;

ІVмісце - команда відділення ПТО.

          Завдання віджимання на брусах, наступні переможці:

І місце – команда відділення ПТО

ІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини і  команда технологічного відділення.

ІІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства.

           У чесній спортивній боротьбі з армреслінгу:

І місце – команда відділення ветеринарної медицини

ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда відділення ПТО;

IVмісце - команда технологічного відділення.

          За результатами завдання розбирання та збирання автомата АК-74:

І місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІІІ місце - команда відділення ПТО;

ІVмісце - команда технологічного відділення.

 

      За результатами завдання з одягання загально-військового захисного комплекту:

І місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда відділення ПТО;

ІV місце -команда технологічного відділення.

 

           У результаті успішного виконання завдання підтягування на перекладині: 

І місце – виборола команда відділення ПТО;

ІІ місце – отрималакоманда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце – посіла команда відділення ветеринарної медицини;

ІVмісце – здобула команда технологічного відділення.

           У командному перетягуванні канату:

І місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІІ місце - команда відділення ПТО;

ІІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІVмісце - команда технологічного відділення.

            За загальними підсумками спортивних змагань журі визначили наступних переможців:

І місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда відділення ПТО;

ІVмісце - команда технологічного відділення.

 

Вітаємо наших переможців!