Відкриття кабінету здоров’я

     У сучасному суспільстві проблема збереження і зміцнення здоров’я дітей є актуальною, як ніколи. Завдання викладачів циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни полягає у зміцненні здоров’я студентів та учнів, сприянні правильному і всебічному розвитку молодому організму, профілактиці захворювань, забезпеченні високого рівня фізичного стану, працездатності протягом всього періоду навчання.  Тому на І засіданні циклової комісії було прийнято рішення про відкриття на базі коледжу кабінету здоров’я.

   За ініціативи викладачів фізичного виховання та підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради, директора коледжу Триніва І.В., було придбано:  фітнес м’ячі, гімнастичні палиці, хулахупи, скакалки, карімати, ваги електричні, бинти Мартенса, шведська стінка, тренажери для груп м’язів плечового пояса та ніг, шахи, шашки.

  

  

    8 травня 2019 року відбулося офіційне відкриття кабінету здоров’я. Директор навчального закладу перерізав символічну стрічку і подарував особисто від себе для кабінету – тис комір. Ігор Васильович подякував викладачам за плідну працю у створенні сприятливих умов для оздоровлення студентів та учнів коледжу.

  

  

 

  

    Впевнені, з оновленою матеріально-технічною базою наші студенти будуть підтримувати здоровий дух в здоровому тілі й активно займатися спортом.