Великодня паска для захисників України

      Великий піст — це підготовка християн до найголовнішого свята — Пасхи, Воскресіння Христового. Це період внутрішнього духовного очищення та вдосконалення. Головне в цей час – духовні вправи, примирення з собою та ближніми, добрі діла.

      Рогатинський державний аграрний коледж неодноразово проводить численні благодійні акції допомоги дітям та нашим воїнам ООС.

     Напередодні Великодня з ініціативи та фінансової підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради, директора коледжу Триніва І.В. та спільними стараннями майстрів виробничого навчання і учнів робітничої професії «Кухар» було виготовлено 73 паски.

  

  

  

     Також студенти та учні написали вітальні листи, вірші солдатам з подякою за їх мужність і героїзм, бажали повернутися додому живими і здоровими.

      Пасхальні вироби та листи відправлені поштою нашим захисникам на передову, зокрема викладачу коледжу Антоняку Б.В. та нашому земляку Попадюку В.Р.

      Такі благочинні справи є хорошим прикладом для наслідування молодим людям. Ми сподіваємося, що беручи участь у благодійній діяльності, наші студенти та учні будуть добрими, чуйними людьми.

       З нагоди наближення Великодніх свят бажаємо нашим відважним воїнам ООС та їх сім’ям здоров’я, сили,  перемоги та Божої опіки!

Ми дякуємо Вам за мир у наших оселях!