Відеолекторій «Сутінки цивілізації. Глобальні екологічні проблеми світу та України»

      Наша епоха увійде в історію цивілізації не лише, як ера великих досягнень людства, бурхливого розвиту науки, техніки й технологій, освоєння космосу, а й на жаль, як доба глобальної екологічної кризи.

     16 квітня 2019 року у коледжі проводився відеолекторій «Сутінки цивілізації», присвячений екологічній проблемі сучасного суспільства та України. Мета заходу – ознайомити студентів та учнів із глобальними проблемами сучасності,  виховувати любов до природи та поширювати ідею збереження чистоти нашої планети.

   

          Заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. розповіла студентам та учням про причини виникнення екологічної кризи,  їх наслідки, окреслила шляхи подолання та запобігання екологічної катастрофи.

     Практичний психолог коледжу Добровлянська Н.В. навела приклади країн, які активно боряться з проблемою екології, створюють заводи з переробки відходів, використовують нові природоохоронні технології у виробництві, маловідходні безвідходні виробничі процеси  та порекомендувала дотримуватися правил екологічної поведінки.  

    Учасники відеолекторію переглянули фільм «Сутінки цивілізації», в якому наочно продемонстровано  катастрофічні наслідки екології через кілька десятків років. Отже, доля нашої планети, наше майбутнє – залежить саме від нас.

Нам усім слід пам’ятати слова давньоримського мислителя і філософа Люція Сенеки, сказані ще в І столітті нашої ери «Жити щасливо й жити в злагоді з природою – одне й те саме».