Засідання клубу «Економічна думка»

     10 квітня 2019 року відбулося засідання клубу «Економічна думка», тема зустрічі «Розробка бізнес плану із створенням конкретного господарства».  Метою засідання було: закріпити та поглибити знання студентів з теми «Управління підприємством», навчити приймати рішення та формувати навички стратегічного бачення шляхів реалізації ідей.

    На засідання клубу запросили В.В.Штогрина, начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури Рогатинської райдержадміністрації, який ознайомив учасників гуртка із основними тезами розробки бізнес плану в конкретному взятому господарстві, а також наголосив на важливості роз’яснення людям, які бажають вкласти гроші в ідею, чи варто це робити, оскільки вони у майбутньому захочуть отримати свої гроші назад і отримати з цього прибуток.

  

    Керівник клубу «Економічна думка»  Г.М.Базюк разом із учасниками клубу О.Панівник, Р.Переймою, А.Залевським презентували свої бізнес плани перед членами клубу. Завданням учасників було – зацікавити у вигідності вкладення коштів саме в їхній проект.

      Президент клубу Христина Сорока, студентка групи В-31 подякувала п. Володимиру за змістовну бесіду та всім учасникам за плідну працю. Зауважила, що ведення будь-якої справи – це бізнес, тож «наше засідання – це теж певний бізнес, який приніс прибутки».