Регіональна олімпіада з «Агроінженерії»

     4 квітні 2019 року на базі факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету проводилася регіональна олімпіада з «Агроінженерії» серед студентів випускних курсів коледжів і вищих професійно-технічних училищ ОС «Молодший спеціаліст». Олімпіада відбувалася за фінансової та організаційної підтримки Continental Farmers Group/МРІЯ.

      В олімпіаді прийняли участь 6 коледжів  західного регіону України Вінницької, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської областей та 2 вищих професійно-технічні училища, які здійснюють підготовку ОС «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія».

      Кожна команда налічувала 5 учасників, команду Рогатинського державного аграрного коледжу представляли студенти ІV курсу відділення механізації сільського господарства     Макуша Андрій,           Залевський Андрій, Загвоцький Богдан, Федунишин Сергій,  Твердий Веніамін, представники коледжу  - завідувач відділення механізації сільського господарства Пазюк В.Р. та викладач спецдисциплін Дмитрів А.В.

            Олімпіада проходила у формі 2 етапів:

            І етап – практична частина, яка складалася з 6 практичних завдань:

  • Регулювання сівалок ELVORTI VESTA 8 profi, на норму висіву;
  • Підібрати електрод, вибрати режим і виконати зварне з’єднання за допомогою зварювального апарату інверторного типу «Дніпро-М» ММА-250;
  • Визначити спрацювання та оцінити ступінь зношення гільзи циліндрів вала ДВЗ;
  • Визначити спрацювання та оцінити ступінь зношення шийки колінчастого вала ДВЗ;
  • Визначити несправності автотракторного генератора за допомогою цифрового мульмиметра;
  • Практична їзда на тракторі John Deere 6630.

          

                                           

       ІІ етап – теоретична частина, ситуаційне вирішення в системі «Moodle» агротехнічних задач, пов’язаних з конструкцією і використанням нових марок машин виробництва ELVORTI.

     

   Команда Рогатинського державного аграрного коледжу виборола почесне ІІІ місце серед 8 команд. Декан факультету механіки та енергетики Ковалишин С.Й. вручив нагороду команді та грошову премію у сумі 1000 грн. та запросив на навчання у Львівський національний аграрний університет, а також подяки для представників та дирекції навчального закладу.

     Висловлюємо щиру подяку депутату Івано-Франківської обласної ради, директору коледжу, заслуженому працівнику сільського господарства України Триніву І.В. за сприяння у підготовці та участі команди у регіональній олімпіаді.

Вітаємо наших переможців!!!