Семінар «Безпечність харчових продуктів: законодавство, контроль, стандарти»

       21 березня 2019 року на базі ДУ НМЦ «Агроосвіта» відбувся науково-практичний cемінар «Безпечність харчових продуктів: законодавство, контроль, стандарти», організаторами якого виступили факультет «Харчові технології та управління якістю продукції АПК» Національного університету біоресурсів і природокористування  України та Українська  лабораторія якості і безпеки продукції АПК НУБіП України.

      Рогатинський державний аграрний коледж представляла  голова циклової комісії технологічних дисциплін Височанська Р.П. 181 «Харчові технології»  спеціалізація «Зберігання, консервування та переробка м’яса».

      На семінарі обговорювалися питання:  основні положення вітчизняної та міжнародної нормативно-правової бази щодо безпечності харчових продуктів, євроінтеграційні процеси в харчовому законодавстві України, їх стан та перспективи, переваги та проблеми,  методи контролю мікробіологічних ризиків щодо  впровадження системи НАССР на підприємствах харчової галузі України, сучасні тенденції впровадження систем управління та контролю безпечності харчових продуктів згідно з вимогами   національних та міжнародних стандартів.

    Учасники семінару практично визначили  фальсифікацію молочних продуктів  і  сучасні методи її встановлення.