Знайомство з майбутніми студентами

      21 березня 2019 року в Рогатинському державному аграрному коледжі проводився «День відкритих дверей» для учнів 9-класів загальноосвітніх навчальних закладів.

   Майбутніх абітурієнтів разом з батьками радо вітала велика дружня коледжна родина. Програма заходу розпочалася з реєстрації учасників за напрямами їх майбутніх спеціальностей. 

  

    Тепло зустрів школярів та їх батьків директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства України Тринів І.В., який розповів гостям про переваги навчання у коледжі: державна форма навчання, здобуття якісної фахової освіти у РДАКу, проходження виробничої практики не тільки на передових підприємствах області, а й закордоном, зокрема у Німеччині, забезпечення гуртожитком та робочими місцями майбутніх фахівців.

    Під час загальної зустрічі завідувачі відділень: Благий Р.С., Гладун М.С., Пазюк В.Р. та Баран О.М. ознайомили присутніх з особливостями навчання на відділеннях, можливостями майбутнього працевлаштування, спектром освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі та яскравими подіями студентського життя.

   Народні аматорські колективи навчального закладу та учасники ансамблів, солісти продемонстрували свої таланти, високий рівень підготовки та подарували гостям позитивні емоції, враження.

  

    Студенти відділень під керівництвом викладачів, майстрів виробничого навчання презентували майстер-класи з спеціальностей «Ветеринарна медицина», «Харчові технології», «Агроінженерія», «Кухар», «Тракторист, машиніст, електромонтер». Абітурієнти мали змогу апробувати практичні навики представлених професій.

            

  

     Після урочистої частини заходу учні та їх батьки ознайомилися з навчальною та матеріально-технічною базою навчального закладу, гуртожитків.

     Впевнені, що учні, які завітали на День відкритих дверей, зроблять вірний вибір – навчання у Рогатинському державному аграрному коледжі.

 https://www.youtube.com/watch?v=yuj0yBMvUHY&index=4&list=PL-Nb-wl1uFj3JJv74wBrVdcxQdwlWJDYY