Дивовижна мандрівка галицькою столицею

     Столиця Прикарпаття має багато назв. Для когось він просто Франківськ, для когось – Франек, Станіслав, Станіславів. Місто Івано-Франківськ – це значний промисловий та культурний центр на Прикарпатті, де гармонійно поєднується дух сучасності та атмосфера галицької провінційності.

    19 березня 2019 року за сприяння директора коледжу Триніва І.В. та ініціативи профспілкової організації було організовано поїздку у Івано-Франківськ на театральний арт-проект "Оскар і Рожева Пані" в національний академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка.

    Наша поїздка розпочалася з прогулянки містом, зокрема візиту архітектурної пам’ятки Ратуші, учасники поїздки побачили місто з висоти пташиного польоту, де все місто як на долоні. А також відвідали одну з найвідоміших пам’яток Івано-Франківська - катедральний храм (греко-католицький собор)  Святого Воскресіння.  

  

  

 

                                        

  

  Після дивовижної прогулянки відвідали театральний арт-проект "Оскар і Рожева Пані" за однойменним романом Е.-Е. Шмітта (інсценізація - н.а.України Р.Держипільський), з участю заслуженої артистки України – Ірми Вітовської. Вистава стала не лише творчою подією, а також приводом до вирішення значущої соціальної проблеми - створення в Україні доступної системи паліативної допомоги для тяжко хворих дітей.

 

  

         Сюжет вистави простий і водночас дуже складний, драматичний.  Оскару всього десять, але йому вже нема на що сподіватись, адже страшний діагноз безжально перекреслив маленьке життя...Попереду 12 днів зневіри і розпачу...Якби не одна дивакувата жінка у безглуздому рожевому костюмі...Відкриваючи Бога для Оскара, вона знаходить його сама...

     "Оскар і Рожева Пані" – це спроба достукатись до найзаскорузліших сердець через емоційну історію наповнену болем і вірою.

  

  

   Театральна постановка неабияк сколихнула наших учасників поїздки, вразила до глибини серця, про що свідчили щирі сльози на очах.

   У стінах Рогатинського державного аграрного коледжу студентська молодь та педагогічний колектив неодноразово проводять різноманітні благодійні акції для збору матеріальної допомоги хворим діткам, родинам студентів та учнів.

     Поїздка в область дала змогу активно відпочити, ознайомитися з новими досягненнями Івано-Франківщини та задуматися над соціальними проблемами людства, значенням віри в щоденних турботах.