Засідання обласного методичного об'єднання викладачів інформатики і комп'ютерних технологій ЗВО І-ІІ р.а. Івано-Франківської області

  

Ми птиці інформаційного простору.

Іншого у нас немає.

Ліна Костенко

     Наші  студенти з самого раннього віку розвиваються в умовах нового інформаційного середовища.

   Сучасні технології приходять у навчальні аудиторії разом із ними – у смартфонах, планшетах, електронних книгах, сучасних мобільних телефонах.

   Педагогічний колектив РДАКу розуміє, що використання інформаційних засобів навчання – це вимога часу, оскільки інформатизація освіти стоїть  в  основі інформатизації суспільства. Саме у навчальних закладах в процесі навчання формуються соціальні, психологічні, загальнокультурні і професійні основи для інформатизації суспільства.

   14 березня 2019 року на базі нашого навчального закладу відбувалося обласне методичне об’єднання  викладачів інформатики та комп’ютерних технологій ЗВО І-ІІ рівнів акредитації  Івано-Франківської області.

    Директор коледжу Тринів І.В. привітав учасників семінару, побажав їм плідної співпраці і наголосив на важливості використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі та проведення таких заходів в рамках обміну освітянського досвіду.

  

      В рамках семінару обговорили питання:

  1.Майстер-клас „Сучасні інформаційні засоби навчання і їх використання в коледжі” (веб-сайти, електронні підручники, електронна бібліотека, відеолекції тощо).

Веркалець Р.В., Драган З.Б., викладачі Рогатинського державного аграрного коледжу

 2.Підсумки засідання Всеукраїнського методичного об’єднання „Інформатики і комп’ютерних технологій” ЗВО І-ІІ р.а. (25.10-26.10.2018р., Вінницький політехнічний коледж):

-     Олімпіада з інженерної та комп’ютерної графіки серед студентів ЗВО І-ІІ р.а.

-     Олімпіада з радіоелектроніки серед студентів ЗВО І-ІІ р.а.

Доповідає: О. Григоришина, голова ОМО викладачів інформатики і комп’ютерних технологій

 3.Напрями роботи ОМО викладачів інформатики та комп’ютерних технологій як визначні чинники щодо реалізації завдань освітньої програми профільної школи та освітніх програм професійної освіти через формування компетентностей студента.

Доповідає: О. Григоришина, голова ОМО викладачів інформатики і комп’ютерних технологій

 4.Особливості підготовки та проведення ІІ-го та ІІІ-го етапів ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики  та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації України.

            Доповідає: О. Григоришина, голова ОМО викладачів інформатики і комп’ютерних технологій

  

   Викладачі інформатики та комп’ютерних технологій Драган З.Б. та Веркалець Р.В. поділилися досвідом впровадження сучасних інформаційних засобів навчання в коледжі та створення власних електронних начальних ресурсів: сайтів викладачів, електронних підручників, тестових програм, відеолекцій.

   

   Голова  обласного методичного об’єднання викладачів інформатики і комп’ютерних технологій О. Григоришина та учасники семінару отримали позитивні враження, набули досвід роботи по створенню електронних підручників, відеолекцій , а також ознайомилися із модульним об’єктно-орієнтованим динамічним навчальним середовищем Moodle.