Німецько-український проект “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України”

      З 11 по 13 березня 2019 року на базі НМЦ «Агроосвіта» проходив німецько-український проект “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України”.

      Від аграрних коледжів Івано-Франківської області приймав участь у засіданні член робочої групи з розробки навчальних планів та програм спеціальності 208 «Агроінженерія» викладач спецдисциплін Рогатинського державного аграрного коледжу Іванческу О.І. 

   11-12 березня 2019 року консультант, доктор Н.Бляйштайнер проводив практичний семінар на тему: «Обробіток грунту та посів» (сучасні технології), де розглядалися важливі питання з організації фахової практичної підготовки із залученням приватної ініціативи (підприємств).

     12-13 березня відбулося засідання робочої групи з питань удосконалення підготовки фахівців із спеціальності 208 “Агроінженерія” (за ОПП “Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ”).

     За підсумками роботи було сформульовано пропозиції щодо вдосконалення орієнтовного навчального плану зі спеціальності та прийнято рішення провести практичний семінар «Сучасна сільськогосподарська техніка» в рамках проведення Днів поля в червні 2019 року.