Вшанування 205-річниці від Дня народження Кобзаря

       В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу – Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос – українську мову. Для кожного з нас ім'я Шевченка є святим. Велич Кобзаря – у величі всієї України і в особистій долі кожного українця.

    6 березня 2019 року у районному будинку культури м. Рогатина відбулося урочисте святкування 205-річниці від Дня Народження великого поета, Тараса Григоровича Шевченка.

     Студентський та викладацький колективи Рогатинського державного аграрного коледжу взяли активну участь у святковому заході.

  

 

    Талановита молодь навчального закладу під вдалим керівництвом художніх керівників Крупки А.І. та Тернівської Л.Я. презентували надзвичайно зворушливі хореографічні постановки, мелодійні пісенні номери. Своїм виконанням вшанували світлу пам’ять видатного поета, відданого сина України.