Спортивно-розважальний конкурс «Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все…»

        Бути жінкою не просто… Вона постійно в русі, в стресі, в буденних справах. Тому відпочинок і розрядка для неї є вкрай необхідною. Спорт у житті жінки відіграє важливу роль, адже це допомагає їй зняти нервове напруження, фізичному втому, а ще піднімає настрій.

    5 березня 2019 року, в рамках тижня жіночності, керівник фізичного виховання Нитчин М.Т. провела спортивно-розважальний конкурс «Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все…» серед студенток та викладачів коледжу.

   

      У конкурсі взяли участь 4 команди. Кожна команда з відповідальністю віднеслася до домашнього завдання, підготувала назву, свій девіз та представлення у формі плакату.

    Девіз команди викладачів «VIP»: «Викладачі і педагоги –  долаємо усі дороги, трохи праці, трохи спорту – і досягнемо комфорту!».

    Девіз команди ветеринарного відділення «220V»: « Ми веселі й енергійні, 100% позитивні, якщо треба нам щось збацать, ми врубаєм 220».

     Девіз команди технологічного відділення «БЕМС»: « Ми команда не проста, назва «БЕМС» у нас крута. Бойові та енергійні, молоді та симпатичні».

    Девіз команди відділення «Вітамінки»: «Вітамінки усім необхідні, у житті ми незамінні. Перемогу здобуваємо, спортивний настрій піднімаємо».

    

       У програму конкурсу входили різні завдання: на швидкість, силу та інтелект.

  

  

     Оцінювали майстерність виконання та спритність команд вельмишановне журі: депутат Івано-Франківської області, директор коледжу Тринів І.В., міський голова Насалик С.С., заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С., заступник директора з навчально-виробничої роботи відділення ПТО Баран О.М. та практичний психолог Добровлянська Н.В.

    Це було справжнє свято весни, радості та сміху. Студенти, викладачі та глядачі в залі отримали море адреналіну, позитивного настрою, незабутні враження від дійства. Учасники конкурсу виклалися на всі 100%, усіма силами намагалися здобути перемогу.

     Члени журі за результатами конкурсу визначили переможців: І місце розділили команди «220V» і «VIP»,  ІІ місце – команди «Вітамінки» і «БЕМС».

    Переможці отримали від депутата Івано-Франківської обласної ради солодкі призи, від профспілкової організації працівників коледжу та профспілкової організації студентів та учнів коледжу – сувеніри, а від циклової комісії фізичного виховання – почесні грамоти.

  

  

    Директор коледжу Тринів І.В. та міський голова Насалик С.С., напередодні Міжнародного дня жінки, привітали прекрасну половину навчального закладу зі святом. Побажали їм залишатися такими ж чарівними, красивими, спортивними та здобувати нові перемоги у житті.

Особливу подяку висловлюємо організатору спортивно-святкового заходу Нитчин М.Т., дирекції коледжу за подарунки та учасникам – за участь!!!

Дівчата – Ви найкращі! Ви – окраса і гордість коледжу!!!!