Тренінг «5 кроків до жіночої впевненості»

       На сьогодні питання жіночої впевненості є досить актуальним, особливо для дівчат юнацького віку. Більшість з них у своєму житті переживає почуття невдачі, розчарування за те, ким вона є. Відчуває себе "недостатньо красивою", "недостатньо розумною", "недостатньо доброю" і т.д. Вони почуваються невпененими щодо того, що означає бути "жінкою"; того, що таке справжня жіночність, в чому її сила; як стати впевненою і щасливою? Проте кожна дівчина прагне і мріє бути красивою, коханою і бажаною. 

     4 березня 2019 року, в рамках тижня жіночності, координатор студентської ради Котик Ю.Р. провела тренінг «5 кроків до жіночої впевненості». Мета тренінгу: сформувати уявлення про сутніть і роль "жінки" у суспільстві; розвінчати міфи і гендерні стереотипи щодо жіночої половини людства; виховувати любов до себе"; формувати адекватну самооцінку та впевненість у собі.

         Юлія Романівна розповіла студенткам про сутність жіночої впевненості, фактори впливу на неї та надала практичні рекомендації щодо формування  почуття, стану жіночої впевненості. Проінформувала детальніше про роль жінки у суспільстві, її головні завдання (прагнення) у житті, джерела жіночої сили, краси та успішності. 

    Учасники тренінгу виконали комплекс практичних завдань, мета яких розкрити жіночий (енергетичний) потенціал, продемонструвати сильні сторони особистості, розвивати впевненість та сміливість. Найцікавішим для учасників тренінгу було використання проективних методик (завдань), зокрема метод психодрами " Я у мабутньому через кілька років". 

  

        На завершенні тренер спільно з учасники підвели підсумки проведеного тренінгу, висловили свої враження, почуття і проаналізували цитати відомих людей про "впевненість" та жінок. Зустріч виявилася цікавою, корисною та позитивною для студентів.