Перші випускники 2019 року

        27 лютого 2019 року відбулася урочистість з нагоди вручення дипломів першим випускникам спеціальності 5.05170190 «Зберігання, консервування та переробка м’яса» Рогатинського державного аграрного коледжу 2017/2018 навчального року.

 

     Випускники коледжу отримали Боже благословення на добру долю в доросле життя від духовного наставника, декана церкви Різдва Пресвятої Богородиці отця Дмитра Бігуна .

    Слово для урочистого привітання надалося депутату Івано-Франківської обласної ради, директору коледжу Триніву Ігорю Васильовичу. Привітав усіх присутніх із довгоочікуваним першим випуском техніка-технолога. Запевнив випускників та їх батьків, що кожен з них буде забезпечений робочим місцем.

    Директор коледжу Тринів Ігор Васильович, заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. та голова студентської ради  Чубата  Василина відзначили  грамотами студентів випуску за роботу у студентському самоврядуванні, активну участь в художній самодіяльності та спортивному житті коледжу.

     З хвилюючим переживанням привітала випускників із радісною подією в їхньому житті -  куратор  Чупак Любомира Богданівна. Побажала їм знайти своє місце в цьому житті, постійно вдосконалюватися і не зважаючи ні нащо рухатися вперед.

     Це урочистий день не менш святковий і для батьків випускників. Зі словами привітання і батьківським благословенням виступили Джура Марія Володимирівна та Личковський Роман Іванович.

     Випускників, учасників художньої самодіяльності зворушливо вітали їхні друзі – народний аматорський танцювальний колектив «Юність Опілля» та вокалісти сестри Наконечних, Іван Лижичко, ансамбль хлопців.

  

   

  

         Святковий захід завершився врученням дипломів молодшого спеціаліста та атестатів зрілості.

  

Вітаємо зі святом Вас дорогі випускники! Щасливої дороги, в добру професійну путь!