Нове обличчя старих партнерів

     Міцна співпраця між СВК ім. Грушевського та коледжем триває, фактично, з витоків їх становлення. Виїжджаючи на чергові практичні заняття, студенти  технологічного відділення не сподівалися на такий сюрприз. Вже з висоти Чесницьких пагорбів з вікна автобуса перед спраглими до знань очима старшокурсників відкрилася картина сучасного потужного європейського комплексу по виробництва молока. Ні сивочолим викладачам, ні юним даруванням не вірилося, що проїхавши якихось 10 км вони ступили на територію реального підприємства з найсучаснішим технологіями.

      26 лютого 2019 року численну делегацію з коледжу зустрів заступник директора Чемеринський Олег Ігорович, який змістовно, зі знанням своєї справи, ознайомив присутніх з усіма тонкощами виробництва. Головною фішкою для майбутніх технологів став доїльний зал та оглядові майданчики з виведеними на монітори усіма показниками поголів’я тварин.

  

   

          Та варто було появитися «годувальницям» на своїх «робочих місцях», як допитливих спудеїв ніби «вітром здуло» в доїльну яму. І тут ініціативу у свої руки взяв директор коледжу Тринів І.В., який впевнено перед студентами продемонстрував усі етапи підключення доїльних стаканів, як проводиться контроль за доїнням, облік отриманої продукції. Все це відповідає робочій програмі дисципліни, яку викладає Ігор Васильович – «Технологія виробництва молока та яловичини». А дальше всі студенти мали змогу самостійно опановувати та вдосконалювати технологічні дії, які стосуються доїння.

  

 

   

     У свою чергу викладачі Мартишин Л.І. та Майка Г.І. ознайомили студентів із завданнями, що чекають на них в процесі вивчення дисциплін «Технологія переробки продукції тваринництва» та «Технологія відтворення с/г тварин».

  

     Студентська молодь групи В-31 та Тв-41 щиро вдячна керівництву СВК ім. Грушевського за надану можливість приймати участь у виробництві тваринницької продукції за передовими технологіями.