Результати співпраці з Німеччиною

       Студенти Рогатинського державного аграрного коледжу впевнено та успішно освоюють європейські моделі освіти та практичного навчання. За сприяння та підтримки директора коледжу Триніва І.В., студенти мають змогу вдосконалити, набути нових практичних знань, вмінь та навичок, реалізувати себе як фахівця на сучасних підприємствах, фермах земель Тюрінгії (Німеччина).

      Кожних 2 місяці навчально-виробничу практику у Німеччині проходить нова партія практикантів, які успішно здали мовний екзамен та виявили бажання спробувати власні сили за кордоном.

    Практикантів забезпечують безкоштовним проживанням та харчуванням, а також надають їм кишенькові гроші.

     Дирекція та представники Тюрінгійської Агенції Європейських програм задоволені співпрацею та особистими успіхами студентів. Вихованці коледжу отримали велике задоволення від практики, умов проживання, море позитивних вражень від екскурсій, вдосконалили навики володіння німецькою мовою та налагодили дружні відносини з німцями. 

      Найкращі практиканти отримали контракт на навчання у Німеччині та подальше працевлаштування.

  Дуальна освіта та налагодження міжнародних відносин з європейськими підприємствами – це вдала, перспективна платформа для розвитку навчального закладу та професійного зростання кожного студента коледжу.