Благодійний ярмарок «Подаруй дитині радість»

 Краще зробити одну добру справу, ніж сказати сто добрих слів

Веселін Георгієв

Добро множить добро

Сілован Рамішвілі

      9 грудня 2018 року  у м. Рогатин за ініціативи районної ради старшокласників «Лідер» , відбувся благодійний ярмарок «Подаруй дитині радість». Зібрані кошти підуть  на придбання подарунків дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей.

    До цієї благодійної акції долучилася також студентська молодь Рогатинського державного аграрного коледжу. Напередодні  студенти активно та плідно готувалися до  ярмарку. Під керівництвом майстрів виробничого навчання Базів О.М., Бояновської Н.В. учні групи К-21 спекли чудові, смачні медові пряники.

     З допомогою викладача Гадуп’як О.В., її креативних ідей та вмінь,  студенти виготовили цікаві та креативні новорічні прикраси.

  

     Творча команда: Чубатої Василини, Панівник Оксани, Кілафли Валерія, Грушецької Вероніки, Денеги Уляни, Кічули Марії, Депутович Сандри, Лазар Анни-Марії  з натхненням  працювала над творчим оформленням різдвяних пряників.

   

  

     Координатор студентської ради Котик Ю.Р. та студенти Панівник Оксана, Кілафли Валерій та Затерко Олеся презентували на ярмарку,  виготовлені власноруч, роботи студентського колективу та зібрали кошти на суму 1146 грн.

  

     Ми безмежно раді, що змогли цей світ зробити трішечки добрішим і віримо, що Святий Миколай обов’язково завітає до дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.  

   Дякуємо дирекції коледжу та викладачам, майстрам виробничого навчання за підтримку та допомогу, а також всім студентам та учням, які долучилися до цієї благодійної акції.