Психолого-педагогічний семінар 28.11.18

        28 листопада 2018 року у коледжі було проведено психолого-педагогічний семінар, на якому розглядалися два питання:

  • Створення відкритих онлайн-курсів, відео лекцій, впровадження їх в освітній процес.
  • Психологічні особливості студента.

    Завідувач навчально-методичного кабінету Замкова Г.П. довела до відома присутніх інформацію про підготовку до акредитації, проходження курсів підвищення кваліфікації, наповненість електронної бібліотеки коледжу навчально-методичними комплексами.

      1 листопада 2018 року викладачі коледжу Веркалець Р.В. та Дмитрів Б.В. відвідали навчальний тренінг «Створення відкритих онлайн-курсів, відео лекцій, впровадження їх в освітній процес», який проходив у м.Києві.

  

       Викладач природничо-математичних дисциплін Веркалець Р.В. поділився знаннями та вміннями, здобутими на навчальному тренінгу.

       Роман Васильович звернув увагу на 10 головних правил створення онлайн-курсів, інтернет-ресурсах їх розміщення. В основу онлайн-курсів завжди входить підготовка для створення відеолекцій. Викладач розповів як правильно створювати, оформлювати та наповнювати відеолекцію. У 2019 році пріоритетними номінаціями у конкурсі «Педагогічний Оскар» будуть навчальні відеофільми та відеолекції.

 

       Керівник студентської ради Котик Ю.Р. ознайомила присутніх із «Психологічними особливостями сучасного студента». З кожним роком ми спостерігаємо нові покоління студентів, адже постійно змінюється суспільство і змінюються студенти, їх поведінка, пріоритети, цінності та можливості. Сучасний студент – це успішна, всебічно розвинена і цілеспрямована особистість. Юлія Романівна виокремила основні характеристики портрету сучасного студента, чинники що його визначають та поширені тенденції серед молоді. А також запропонувала у співпраці зі студентами використовувати партнерський і творчий підхід, враховувати психологічні особливості особистісного їх розвитку та індивідуально-психологічні відмінності.

       Поданий матеріал виявився достатньо цікавим, корисним та інформативним для подальшого застосування у педагогічній діяльності.