Майстер спорту України з кульової стрільби

    Войнирович Олег, студент групи М-31 Рогатинського державного аграрного коледжу відділення механізації сільського господарства, отримав звання «Майстра спорту України» з кульової стрільби. І це лише за два роки занять кульовою стрільбою.

    27 листопада 2018 року директор коледжу Тринів І.В. особисто привітав спортсмена із отриманням почесного звання, вручив грамоту і медаль за успішність у спортивній галузі.

  

  

       Студент неодноразово разом  з командою Рогатина брав участь у змаганнях зі стрільби різних рівнів, здобував перемоги та призові місця.

     З 14 по 20 листопада 2018 року у м. Львів на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту відбувся Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Войнирович Олег спільно з командою спортсменів Рогатина виборов І місце у чемпіонаті, а в особистому заліку посів IV місце.

      Спорт у житті студента займає особливе місце, в першу чергу, для нього це -  активний  і здоровий стиль життя,  спосіб самовираження та самовдосконалення, а також - джерело енергії. Здобуті досягнення приносять радість та підвищують самооцінку юнакові.

      На думку Олега, не обов’язково бути професіональним спортсменом, щоб отримувати користь та задоволення від занять спортом. Адже сам він довів, що здобути звання майстра спорту всього лише за 2 роки – можливо і реально.

    Дирекція коледжу піклується про розвиток фізичної культури серед студентської молоді, створює необхідні умови для занять спортом, підтримує та заохочує студентів у досягненні спортивних перемог.