Чергове засідання студентської ради 26.11. 18

       26 листопада 2018 року проводилося чергове засідання студентської ради, на якому  обговорювали ряд заходів, які відбуватимуться найближчим часом.

          Голова студентської ради Чубата Василина проінформувала про наступні заходи:

  • 27.11.2018 року  у коледжі проходитиме #Щедрий вівторок» або Всеукраїнський день добрих справ. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.  У цей день влаштовують благодійні акції, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. Кожна група в коледжі має провести благодійну акцію і зробити фотозвіт проведеного заходу.
  • 03.-12.12. 2018 року стартуватиме «Конкурс новорічних прикрас». З кожної групи має бути 5 ялинкових іграшок, які прикрашатимуть коледжну новорічну ялинку. За найкращі творчі роботи група отримає солодкі призи.

          Також Василина прозвітувала присутнім про проведену благодійну акцію збору коштів за вхідний квиток на  дискотеку з нагоди Дня студента. Зібрані кошти були передані  студентці групи Тв-31 Коритко Вікторії, яка потребує довготривалого і дорогого лікування.

         Голова студради віднедавна -  учасник  благодійного руху в Україні «UVS» ( Ukrainian Volunteer Service) проекту «Агенти Волонтерства». З метою проведення різноманітних благочинних акцій, заходів, члени студради відгукнулися допомогти у їх організації та проведенні різноманітних соціологічних опитувань серед мешканців міста.