Зустріч директора з випускниками навчальних груп

       23 листопада 2018 року відбулася зустріч директора зі студентами випускних груп ветеринарного відділення. Мета зустрічі – проінформувати студентів щодо можливості проходження навчально-виробничої практики у Німеччині, продовжувати здобувати фахову освіту та отримати подальше працевлаштування за кордоном.

    Директор коледжу Тринів І.В. наголосив, що навчальний заклад давно вже використовує дуальну систему освіти. Лише цього року 19 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив Концепцію про дуальну освіту в професійних та вищих навчальних закладах.

      В рамках дуальної освіти, Рогатинський державний аграрний коледж уклав Меморандум з Тюрінгійською Агенцією Європейських програм. Це дало змогу нашим студентам здобувати і вдосконалювати практичні вміння, навики безпосередньо у сучасних господарствах земель Тюрінгії.

     За 5 місяців практики, у Німеччині побували 10 студентів різних спеціальностей. Роботодавці вельми задоволені професійними навиками та знаннями практикантів, їх рівнем володіння німецькою мовою та бажанням навчатися.

      На зустріч запросили Опар Тетяну і Кілафли Валерія, студентів ветеринарного відділення, які на днях повернулися з Німеччини. Тетяна і Валерій працювали на одній із свиноферм Тюрінгії. Вони розповіли присутнім про: специфіку роботи на свинофермі, здобуті знання та навики, враження від практики, гостинність німців, цікаві екскурсії. А також поділилися корисними порадами зі студентами, які планують проходити практику у Німеччині.

      Зустріч виявилася інформативною та цікавою. Дирекція коледжу докладає максимум зусиль, щоб студенти стали висококваліфікованими спеціалістами і отримали практичний досвід безпосередньо на виробництві.