Святковий концерт до Дня працівників сільського господарства

      Вже понад 60 років коледж готує майбутніх фахівців аграрної галузі. Тому, традиційно, з нагоди Дня працівників сільського господарства  у навчальному закладі проводяться святкові заходи.

         16 листопада 2018 року в рамках святкування відбувся концерт та батьківські збори.

     Директор коледжу, заслужений працівник сільського господарства України Тринів І.В. привітав усіх присутніх зі святом, проінформував про досягнення навчального закладу за останній рік та подальші перспективи розвитку.

  

       З нагоди професійного свята дирекція і профком нагородили працівників коледжу, майстрів виробничого навчання почесними грамотами за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків та креативний, творчий підхід до виховання молоді.

  

      Також подяками були відзначені батьки студентів та учнів, діти яких досягли значних успіхів в навчанні, активно займаються в різноманітних гуртках, достойно представляють навчальний заклад на олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях різних рівнів.

  

      Заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. розповіла батькам про роботу, проведену практичним психологом, кураторами, класними керівниками навчальних груп задля забезпечення максимально сприятливих умов для навчання та створення позитивного мікроклімату у студентському середовищі. У своїй доповіді Тетяна Степанівна підняла питання булінгу, яке в Україні набирає масштабних обертів. З метою попередження та профілактики поширення даного явища, проводяться усі необхідні заходи, але також необхідна участь і допомога батьків у боротьбі з булінгом.

      Батьки студентів та учнів мали змогу насолодитися виступами своїх талановитих і творчих дітей.