Науково-дослідницька студентська конференція «Наука – двигун прогресу»

 Наука ніколи не була і не буде закінченою книгою.

Кожен важливий успіх задає нові питання.

Будь-який розвиток виявляє з часом

усе нові й глибші труднощі.

Альберт Енштейн

    Цього року 24 листопада виповнюється 100 років від дня створення Української академії наук. Першим президентом УАН було обрано Володимира Вернадського, а секретарем – Агатангела Кримського.

      13 листопада 2018 року у коледжі з нагоди 100-річчя УАН, завідувач навчально-методичного кабінету,  викладач  Замкова Г.П. організувала та провела науково-дослідницьку студентську конференцію «Наука – двигун прогресу».

Галина Павлівна розповіла присутнім про історичні передумови створення Української академії наук, її діяльність та досягнення.

     У конференції взяли участь студенти коледжу. Учасники ознайомили аудиторію з видатними українськими вченими, членами УАН, їх вагомим внеском у розвиток української та світової науки. Зокрема, цікавими темами були наукові досягнення в галузях: Історії України, української мови та літератури, математики, географії, біології, правознавства. Особливо цікавими були  презентації досліджень та винаходів в галузі економіки, ветеренарної медицини, технічної механіки. Тематика конференції взаємпов'язана з дисциплінами, які вивчаються студентами коледжу. 

  

Слухачі відкрили для себе невідомих для них видатних науковців, ознайомилися з їх вченням, науковими відкриттями.

  

Насамкінець, Галина Павлівна підвела підсумки конференції, побажала студентам та учням продовжувати здобувати фахову вищу освіту та в майбутньому стати великими науковцями, академіками.