« А бандура хай вічно співає»

      7 листопада 2018 року у місто Рогатин з ювілейною програмою завітала капела бандуристів України ім. Г.І.Майбороди.

     Національна капела бандуристів України ім. Г.Майбороди – найстарший  творчий колектив України. Цього року колектив проводить святковий гастрольний тур, присвячений 100-річчю від дня створення. Впродовж осені 2018 року колектив відвідає  обласні та найбільші районні центри України. Тур відбувається за підтримки Українського культурного фонду та Міністерства культури України.

       Викладачі та працівники Рогатинського державного аграрного коледжу, шанувальники музики, долучилися до прекрасного, до глибин української культури.

     Неймовірно віртуозний виступ капели бандуристів під керівництвом  Курача Юрія Володимировича - художнього керівника, народного арстита України, зачарував глядацьку аудиторію майстерним виконанням та чарівними голосами. Виконавці вдихнули нове життя у звучання української народної пісні під акомпонемент бандур та інших дивовижних музичних інструментів.

  

  

          Наповнений вщент зал районного будинку культури, підтримував виконавців гучними оваціями і радісними вигуками. Це було справжнє свято  душі.

  

       Ми дуже раді, що побачили і почули талановитих виконавців кобзарського мистецтва, отримали естетичне задоволення від концерту та вражені колоритом української пісні.