100-річчя ЗУНР

      У листопаді 2018 р. виповнюється 100 років від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки, а в січні 2019 р. – 100 років від часу підписання Акту Злуки ЗУНР та УНР.  

       1 листопада 2018 року,  з нагоди знаменної для українців дати, студенти  гуртожитків №1 та №2 спільно з вихователями Базюк Г.М., Лисак М.Р. провели виховну годину «Нам злуку дарував Господь». Мета заходу – виховувати патріотичний дух студентів та учнів, любов до народу і своєї історії.

      У Львові відбувся «Листопадовий чин»: у ніч із 31 жовтня на 1 листопада 1918 року українці перебрали владу на себе, а 9-13 листопада проголошується Західноукраїнська Народна Республіка, приймаються відповідні нормативні акти й так далі. Дмитро Вітовський – сотник легіону Українських січових стрільців, один із організаторів «Листопадового чину», згодом – державний секретар військових справ ЗУНР.

        Студенти ознайомили мешканців гуртожитків з історією створення Західноукраїнської Народної Республіки, перебігом подій та історичними постатями.

  

Ми повинні пам’ятати, що шлях у майбутнє завжди лежить через минуле.