Неймовірний вечір з Ніком Вуйчичем

            За ініціативи голови студентської ради Василини Чубатої та сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, директора РДАКу Триніва І.В., 28 жовтня 2018 року відбулася поїздка у славне місто Лева на грандіозну подію – зустріч з Ніком Вуйчичем «Життя без обмежень».

          Студенти коледжу, учні СЗОШ №1 та гімназії ім. Володимира Великого мали можливість послухати відомих ораторів, наставників Ніка Холла та Ніка Вуйчича. Долучився до поїздки американський волонтер Peace Corps Ukraine Андреас Родрігез з своїм наставником Тетяною Завгородньою.

  

      Нік Холл – відомий євангеліст, засновник служіння Pulse, яке орієнтоване на студентську молодь в сфері молитви та благовістя. Нік по особливому ставиться до України і тому він уже не вперше приїжджає сюди. Його мета, щоб українці віднайшли своє серце і Бога у ньому. Навів чимало прикладів відомих людей, які на початку своєї професійної кар’єри зазнавали невдачі, але продовжували йти до своєї мети.

       Він закликає українську молодь не боятися мріяти, щоденно маленькими кроками наближатися до реалізації мрії  та прагнути досягати ще «більшого». Наголошує, що  гроші, нерухомість та інші привілеї сучасного світу є тим тимчасовим щастям, ми забуваємо, що  справжнє щастя знаходиться всередині нас.

      Найочікуванішим моментом вечора був вихід Ніка Вуйчича, людини з обмеженими можливостями, але з безмежними серцем і душею. Він австралійський мотиваційний тренер, меценат, християнський проповідник та автор книг. У Львів Нік прибув вперше з власною програмою. Його слова знайшли відгук у кожному серці глядачів, дали надію тим, хто її потребує. Нік вразив присутніх своєю історією, життєвим позитивом, щирою вірою у себе та Бога. Основним підґрунтям вчення «Життя без обмежень» є прощення, наполегливе прагнення «жити» і добиватися бажаних цілей. Особливе значення він надає цінності людини, адже її цінність не визначається наявністю банківську рахунку та престижністю посади. Кожна людина є цінною та особливою, бо вона створена за подобою Господа.

         Ми повинні любити і приймати себе такими якими є, робити помилки і йти далі.

«Неможливе буде неможливим, поки ви не спробуєте і не дізнаєтеся, що це можливе».

      Нік зазначає, що у житті кожного з нас велику роль відіграють любов і підтримка батьків. Саме вони є нашими першими вчителями, наставниками.

         Його простота, мудрість була високо оцінена публікою, кожен з них задумався над власним життям, чи воно повноцінне, чи воно щасливе?

     Крім того, у прохолодний осінній вечір тепло зігрівали пісенні номери учасників «Голосу країни» та хореографічний номер подружньої пари з обмеженими можливостями, який безумовно розчулив кожного.

  

      Ця зустріч назавжди залишила у слід  у серцях молоді Рогатина. Вони із захопленням слухали виступи молодих спікерів, почерпнули життєву енергію та настанови, отримали неймовірну порцію позитивних вражень та емоцій. Їм було над чим задуматися….