Молодь читає поезію

 “Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...”

Ліна Костенко

         Що таке слова? Всього лише те, що допомагає нам розуміти один одного. А що таке поезія? Поезія — це завжди політ фантазії, творчої думки, пошук тих засобів мови, що здатні торкнутися струн душі людини. Це стихія, в якій ми можемо висловлювати наші думки, не боячись осуду або нерозуміння.

         17 жовтня 2018 року циклова комісія мови та літератури організувала у читальному залі бібліотеки коледжу конкурс читців поезії «О слово рідне…» серед студентів І-ІІІ курсів.  Мета мистецького заходу – ознайомити з багатим і прекрасним фондом української літератури, виховати любов до рідного слова, поезії, сформувати особисті вподобання і прагнення пізнавати світ мови та літератури.

         Оцінювали майстерність читців члени журі: заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. та завідувач бібліотеки коледжу Належита Л.М.

      Учасники конкурсу ознайомили присутніх з творчістю вподобаних поетів, продемонстрували знання класичної та сучасної української літератури.

  

        Виступи студентів торкнули слухачів до глибини душі емоційністю, колоритністю, багатогранністю. Звучали вірші різножанрової тематики, починаючи від романтичної лірики до глобальних проблем людства.

  

      Члени журі подякували усім учасникам конкурсу за участь, за чудовий вибір поезії, за вдале виконання. З гордістю можна сказати, у коледжі підростає надзвичайно талановите, творче майбутнє України.