Комплексна спартакіада військово-прикладних видів спорту

 Не лише силою боротися треба, а і вмінням.

      11 жовтня 2018 року до Дня захисника України, Дня створення УПА та українського козацтва у Рогатинському державному аграрному коледжі проводилася комплексна спартакіада військово-прикладних видів спорту серед студентів І-ІІІ курсів. Підготували спортивно-масовий захід голова циклової комісії фізичного виховання і Захисту Вітчизни Маньків Б.В. і керівник фізичного виховання Нитчин М.Т. 

           Цього року спартакіада складалася з 4 завдань:

1) Біг 10*10 метрів;

2)Підтягування на перекладині;

3)Віджимання на брусах;

4)Комплексно-силова вправа.

          Студенти продемонстрували високий рівень спортивної підготовки, козацький дух та прагнення перемогти.

          За результатами проведених змагань визначили наступних переможців:

Біг 10*10 метрів:

          І-місце – група М-11 (Плескун Дмитро, Дзера Володимир)

 ІІ-місце – група М-22  (Слобода Дмитро, Маман Іван)

            ІІІ-місце – група М-12    (Юхман Валентин, Гнида Мар’ян)

Підтягування на перекладині:

          І-місце – група М-12 (Наконечний Назар, Гладенький Богдан)

  ІІ-місце – група В-11 (Шемберко Юрій, Колачук Микола)

       ІІІ-місце – група Тр-11 (Дмитрів Анатолій, Грицак Михайло)

Віджимання на брусах:

 І-місце – група В-22 (Качор Максим, Джочка Сергій)

І-місце – група М-21 (Романів Віктор, Хіцяк Віктор)

            ІІ-місце – група М-12 ( Юхман Валентин, Кузик Ярослав)

           ІІІ-місце – група Тр-11 (Дмитрів Анатолій, Грицак Михайло)

           ІІІ-місце – група В-12 (Савчук Дмитро, Котіль Святослав)

Комплексно-силова вправа:

  І-місце – група В-22 (Джочка Сергій), група В-21 (Сикута Степан)  

  ІІ-місце – група М-12 ( Кузик Ярослав, Гладенький Богдан)

  ІІІ-місце – група М-21 (Романів Віктор, Чечель Максим)

Загальнокомандне місце між групами:

    І-місце – група М-12

    ІІ-місце – група М-21

                          ІІІ-місце – група В-22, група Тр-11.

Вітаємо переможців!