З Днем захисника України!

 Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу!

            Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисника України!

        У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День створення УПА. А віднедавна ще й святкуємо День захисника України.  Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

        Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

           Шановні захисники України!   Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Бажаю усім козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. Особливі слова подяки висловлюю ветеранам війни. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди.

        У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Депутат

Івано-Франківської обласної ради

Ігор Тринів