Святковий концерт до Дня працівників освіти

 

  

        День вчителя — чудове свято, коли ми можемо висловити свою щиру подяку нашим педагогам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити своїх вихованців успішними та щасливими людьми.

       4 жовтня 2018 року  у Рогатинському державному аграрному коледжі до Дня працівників освіти відбувся святковий концерт.

  

      З напутнім словом до присутніх звернувся о. Дмитро Бігун, побажав усім викладачам здоров’я, наснаги, навчати і виховувати студентів, учнів з любов’ю, прищеплювати їм знання, бажання досягати свої мети.

 

    Привітали викладацький та трудовий колективи  директор коледжу Тринів І.В., голова профспілкової організації Драган З.Б.  Окремих викладачів та працівників коледжу було нагороджено почесними грамотами та подяками за сумлінне виконання посадових обов’язків.  

   

       На святкування завітали ветерани педагогічної праці, колишні працівники коледжу. З словами привітання виступили колишній директор коледжу Янко В.М. та керівник відділення ПТО Качало І.М. Гості були приємно вражені змінами у навчальному закладі і побажали подальшої плідної праці директору та колективу.

         Під час святкового дійства вшанували пам'ять викладачів, працівників коледжу, які відійшли у вічність.

     Учасники художньої самодіяльності, студенти та учні коледжу створили веселу і святкову атмосферу для публіки, підготували: смішні театральні сценки, енергійні хореографічні композиції та вокальні номери.

  

        Глядачі підтримували виконавців бурхливими, радісними оваціями.

       Організували святкове дійство куратори І курсу Височанська Р.П., Павлів О.П. та Куріца М.І.