Чергове засідання педагогічної ради 28.09.18

         28 вересня 2018 року відбулося чергове засідання педагогічної ради Рогатинського державного аграрного коледжу. На порядок денний було винесено такі питання:

1.Підготовка студентів до участі в обласних олімпіадах, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах, конференціях тощо.

2.Охорона праці та безпека життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

3.Підготовка навчального закладу до акредитації освітніх програм та завдання педколективу.

4.Організація профорієнтаційної роботи та забезпечення виконання плану прийому студентів у 2019 році.

   

            Відкрив засідання педради директор коледжу І.В.Тринів.

       Завідувач навчально-методичного кабінету Замкова Г.П. прозвітувала про результати участі студентів коледжу у Всеукраїнських та Міжнародних конференціях, конкурсах, обласних олімпіадах у 2017-2018 навчальному році. Завдання педколективу на 2018-2019 навчальний рік – спрямувати роботу циклових комісій на підготовку студентів до участі у обласних олімпіадах, конкурсах та конференціях, провести І-й етап олімпіад та інших заходів в коледжі, визначити переможців для участі в обласних етапах. Галині Павлівні вручили почесну грамоту від Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІ етапу обласної олімпіади з історії України.

        Інженер з охорони праці Сухай А.В. доповів про стан виконання наказів, основних законодавчих актів і нормативно-правових документів з охорони праці  та безпеки життєдіяльності. Проведено необхідні інструктажі з техніки безпеки з учасниками навчально-виховного процесу. Ухвалили: студентам, викладачам та працівникам неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки.

        Заступник директора з навчальної роботи Вільчик В.О. проінформував про особливості акредитації освітньо-професійних програм підготовки молодших спеціалістів та формування акредитаційної справи згідно Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти.

       Відповідальний секретар приймальної комісії Баран О.М. ознайомила з результатами роботи приймальної комісії у 2017-2018 році. Члени педагогічної ради затвердили план та заходи з проведення профорієнтаційної роботи  і організації прийому у 2019 році.

       Директор коледжу Тринів І.В. визначив основні пріоритети навчального закладу: оформлення документації для проходження  акредитації; підготовка студентів до ДПА у формі ЗНО; виконання умов дуальної освіти (організація практичного навчання на передових підприємствах області та за її межами).