Конкурс « Таланти, твої Україно»

 Талант - це віра в себе, в свою силу.

Максим Горький

Великий талант вимагає великої працьовитості.

Петро Чайковський

      Наш навчальний заклад уже понад 60 років поряд з підготовкою фахівців аграрної галузі формує творчі особистості. Цього року на І курсі нараховується 205 студентів. З метою вивчення студентського контингенту, виявлення творчих здібностей і талантів, традиційно, у вересні адміністрація коледжу організовує конкурс талантів серед студентів І курсу.

       Першокурсники неабияк вразили членів журі та глядачів у залі, створили святковий та позитивний настрій. Вони підготували різножанрові номери й постановки (вокальні номери, театральні, танцювальні і гумористичні постановки, а також художні малюнки) та продемонстрували високий рівень підготовки. 

  

                               

     Оцінювало майстерність та творчість юних талантів вельмишановне журі у складі: заступника директора з навчально-виробничої роботи П.С.Мельниченка, практичного психолога Н.В.Добровлянської, голови профспілки коледжу З.Б.Драган, методиста навчальної частини І.Б.Кобути, завідувача бібліотеки Л.М.Належитої та художніх керівників (Л.Я.Тернівської, Б.І.Федьківа, А.І.Крупки).

     Члени журі подякували усім учасникам за участь і прекрасні номери, а також з радістю відзначили, що лави студентства поповнила талановита молодь.