Організаційна нарада з кураторами та класними керівниками навчальних груп

       5 вересня відбулася організаційна нарада з кураторами та класними керівниками навчальних груп першого курсу для обговорення питань стан адаптації першокурсників до навчання, оформлення банківських карток студентам та учням для отримання стипендії, виготовлення студентських та учнівських квитків.

      На зустріч з кураторами завітав Роман Михайлович Гой –керуючий Рогатинським відділенням акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль», який детальніше проінформував присутніх про перелік необхідних документів для оформлення та видачі банківської картки першокурсникам.

      Заступник директора з навчальної роботи Володимир Омелянович Вільчик повідомив членам засідання про особливості організації навчального процесу на першому курсі, охарактеризував типові труднощі, які виникають в процесі адаптації.

   Заступник директора з виховної роботи Тетяна Степанівна Вергун та практичний психолог Наталія Володимирівна Добровлянська доповіли кураторам та класним керівникам груп про стан адаптації студентів І курсу до навчання та проживання у гуртожитках, надали рекомендації щодо подолання труднощів періоду адаптації.

      На нараді прийнято рішення щодо залучення студентського активу для допомоги першокурсникам успішно адаптуватися до навчання у коледжі.